Penzion U Studničků Sloup v Čechách

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Studničků

Mikovcova 276, Sloup v Čechách
penziony a ubytování Sloup v Čechách
Foto Penzion U Studničků
Penzion U Studničků si rezervujte online

Penzion leží v Zákupské pahorkatině cca 300m nad mořem. V okolí je nádherná příroda s koupalištěm, které plně uspokojí milovníky koupání i dalších druhů vodních sportů. V obci stojí skalní hrad vybudovaný počátkem 14. století na 33 metrů vysoké osamělé pískovcové skále. Autobus zajíždí přímo do obce, vlakové nádraží je v Novém Boru vzdáleno asi 4km od penzionu.

Penzion nabízí 2, 3, 4 a 5-lůžkové pokoje a 2 a 4-lůžkové apartmá. Pokoje jsou rozděleny do skupin A. (sociální zařízení je součástí pokoje) a B. (sociální zařízení je přístupno ze společné chodby a slouží pouze pro daný pokoj). 24 lůžek je typu A. a 11 typu B. Dvoulůžkové apartmá s možností přistýlky je vybaveno sociálním zařízením s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC. Apartmá je vybaven TV, satelitem, lednicí a barem. Součástí čtyřlůžkového apartmá jsou dvě dvoulůžkové ložnice se společným obývacím pokojem a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV, lednice a balkón je součástí apartmá. Součástí penzionu je společenská místnost s TV a jídelna. Telefon je k dispozici v recepci. Hosté mohou využít stylově zařízenou restauraci s domácí kuchyní a možností konání rodinných oslav. Maximální počet je 50 míst.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Sloup v Čechách a Děčínsko a Lužické hory

Oblast je známá skalními masivy u Svojkova, Havraními skálami a Sloupským skalním městem. Okolní výlety je možné podniknout například do Kamenického Šenova, kde se nachází pozoruhodný čedičový útvar zvaný Varhany, nebo na Máchovo jezero a hrad Bezděz. Velice zajímavá může být i návštěva sklářského muzea v Novém Boru (založeno v roce 1892). S půvabem dosud zachovalé přírody je možné se setkat v přírodní rezervaci Klíč.

Řekne se Sloup v Čechách, Děčínsko a Lužické hory, ale kde Penzion U Studničků hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion U Studničků Sloup v Čechách 276 Sloup v Čechách. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

POKOJ BEZ SOC. ZAŘÍZENÍ - má vlastní WC/Sprchu přes chodbu (jen pro jeden pokoj). Děti 3-10 let sleva 30%! Při týdenním ubytování 2 dosp. osob jedno díte do 10 let zdarma. Hosté mohou využít parkoviště přímo u budovy. Penzion je umístěn u lesa, na okraji obce, v blízkosti skalního hradu Sloup. Ubytování se psem je možné pouze ve vedlejší budově, kde se nachází 2 apartmá. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Sprchový kout na pokoji Dětská postýlka 5 - pětilůžkový pokoj 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion U Studničků Sloup v Čechách Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u penzionu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion U Studničků nabízí: restaurace.


Fotogalerie ubytování Penzion U Studničků

Penzion U Studničků recenze na ubytování v Sloupu v Čechách

Reference na ubytování Penzion U Studničků

Nabízí Penzion U Studničků kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Studničků na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Studničků můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Studničků z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12437 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Studničků a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Studničků nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Studničků je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sloup-v-cechach/penzion-u-studnicku">Penzion U Studničků je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Studničků je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě