Penzion Majorka Slatinice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Majorka

Slatinice 20, Slatinice
penziony a ubytování Slatinice
Foto Penzion Majorka

Rodinný Penzion Majorka, nově a stylově zrekonstruovaný secesní dům postavený Janem Husičkou v letech 1867–1872. Statek s konírnou býval ve své době nejkrásnějším domem v obci. Dnes je z bývalého statku stylový penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením /sprcha, toaleta, umyvadlo/ a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji

Dnes je z bývalého statku stylový penzion, který svým návštěvníkům nabízí ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením /sprcha, toaleta, umyvadlo/ a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji. K vybavení každého pokoje patří i LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon a lednička. Ke každému pokoji je rezervováno jedno parkovací stání uvnitř objektu penzionu. Pro náročné klienty je připraveno VIP apartmá Pekárna, vybavené stylovým nábytkem a americkými kamny, umístěné v samostatně stojícím objektu uvnitř vnitrobloku a disponující samostatným vchodem.
Dva pokoje jsou řešeny tak, aby nabídly bezbariérové ubytování pro vozíčkáře nebo invalidní osoby. V objektu penzionu je výtah.

Všem hostům je k dispozici stylová společenská místnost s jídelnou, která nabízí pohodlné komorní posezení. V objektu penzionu se také nachází stylově zařízený prostor Pekárny (max. 30 osob) s funkční pecí vhodnou pro pečení masa, chleba, pizzy... Tu lze využívat jak pro firemní večírky, tak pro oslavy narozenin, rauty a jiné společenské akce. Pro školení, semináře či podobné účely nabízí Penzion Majorka vlastní školící místnost, která pojme max. 36 osob. Prostor je vybaven promítacím plátnem, WIFI, televizí s USB připojením a flipchartem.

Pokoje v penzionu

Návštěvníkům nabízíme ubytování v šestnácti pokojích s předsíní, ložnicí a vlastním sociálním zařízením /sprcha, toaleta, umyvadlo/ a po dohodě s možností přistýlky v každém pokoji. K vybavení každého pokoje patří i LCD TV, možnost připojení k internetu, telefon a lednička.

VIP apartmán Pekárna je umístěný v samostatném objektu nacházejícím se ve vnitro-bloku se samostatným vchodem, je proveden v prvorepublikovém stylu v nadstandardním vybavení. Apartmán má ložnici s manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, sedací soupravou a kuchyňským koutem. K vybavení apartmánu dále patří koupelna, lednička, LCD televize, telefon, kachlová kamna a terasa s výhledem do ovocné zahrady.

Prvorepublikový stylový pokoj se nachází v druhém poschodí penzionu. Pokoj je vybaven stylovým nábytkem s manželskou postelí, kamny, sedací soupravou, koupelnou, LCD televizí, telefonem a ledničkou.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Majorka stravování

Při pobytu v Penzionu Majorka nabízíme k výběru stravování v rozsahu polopenze nebo plné penze. Snídaně je podávána od 7,30 do 9,30 hodin formou bufetu přímo v Penzionu Majorka ve stylové společenské místnosti, opticky dělené na dvě části. Jedna slouží jako jídelna, kde se podávají snídaně formou švédských stolů, druhá pak pro příjemné posezení u stylových kamen. Oběd a večeře /výběr ze 2 menu/ se podávají v lázeňské restauraci areálu Lázní Slatinice. K jídlu je vždy podávána šťáva nebo vlažný čaj.

Řekne se Slatinice, Střední Morava, ale kde Penzion Majorka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Majorka Slatinice 20 Slatinice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Majorka

Penzion Majorka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Slatinice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Majorka

Penzion Majorka recenze na ubytování v Slatinicích

Reference na ubytování Penzion Majorka

Nabízí Penzion Majorka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Majorka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Majorka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Majorka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Majorka

Adresa a kontakt na Penzion Majorka
Slatinice 20
78342 Slatinice


ev.č.15234 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Majorka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Majorka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Majorka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-slatinice/penzion-majorka">Penzion Majorka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Majorka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě