Penzion Vysočina Škrdlovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Vysočina

Škrdlovice 194, Škrdlovice
penziony a ubytování Škrdlovice
Foto Penzion Vysočina
Penzion Vysočina si rezervujte online

Penzion Vysočina se nachází uprostřed České republiky v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné a malebné vesničce Škrdlovice. Penzion nabízí ubytování v útulných pokojích, které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování i se svým čtyřnohým kamarádem.

Penzion Vysočina se nachází uprostřed České republiky v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, v klidné a malebné vesničce Škrdlovice. Penzion nabízí ubytování v útulných pokojích s vlastním soc. zařízením a sprchovým koutem, které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování i se svým čtyřnohým kamarádem. Rozšíření nabídky penzionu se týká především wellnes služeb, služeb pro volný čas, velkou změnou je
ale i kompletní vyloučení kuřáckých prostor - místo nich Vás rádi přivítáme v nekuřácké pivnici a novém zábavném dětském koutku.

Penzion poskytuje prvotřídní služby pro rodiny s dětmi (rodinné pobyty), skupiny přátel a známých, pro firemní akce – školení, konference (konferenční balíčky), recepce a oslavy všeho druhu.
Součástí penzionu je nekuřácká pivnice, restaurace v selském stylu s dětským koutkem plným hraček, velký salonek s možností propojení s nekuřáckou jídelnou a letní terasu s možností grilování.

K dispozici mikrovlnka a varná konvice pro možnost ohřevu dětské stravy.

Možnost úschovy potravin pro děti v centrální lednici.

Možnost přípravy jídel s dietním omezením.

Pokoje v penzionu

Penzion nabízí ubytování v útulných 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a sprchovým koutem, které ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření hosté nebo ti, kteří hledají ubytování i se svým čtyřnohým kamarádem. Pro rodiny s dětmi je připraven rodinný apartmán 5 + 2 (2 ložnice, jedna má manželskou postel a jedna 5 lůžek samostatně). Ve všech pokojích je možnost připojení k internetu zdarma.

dispozici mikrovlnka a varná konvice pro možnost ohřevu dětské stravy.

Možnost úschovy potravin pro děti v centrální lednici.

Možnost přípravy jídel s dietním omezením.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Vysočina stravování

Penzion nabízí svým hostům nekuřáckou pivnici, restauraci v selském stylu s dětským koutkem plným hraček, velký salonek s možností propojení s nekuřáckou jídelnou a letní terasu s možností grilování. Hosté si mohou přikoupit ke svému pobytu plnou penzi, polopenzi či snídaně.

Popis okolí penzionu, Škrdlovice a Vysočina

Vesnička Škrdlovice je vzdálena pouhých 6 km od Žďáru nad Sázavou a jen 600m od Velkého Dářka (206 ha), zvaného též "Moře Vysočiny". V okolí penzionu najdete krásnou přírodu, louky, lesy a rybníky Českomoravské vysočiny. Právě pro skvělou polohu je penzion velmi vhodný pro rekreaci, turistiku, cykloturistiku i zimní sporty, rybaření, houbaření, welness pobyty, ale také pro školní výlety, lyžařské pobyty a školy v přírodě.

Řekne se Škrdlovice, Vysočina, ale kde Penzion Vysočina hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Vysočina Škrdlovice 194 Škrdlovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je nejlépe dostupný vlastním automobilem nebo autobusovou dopravou. Železniční doprava do Žďáru nad Sázavou + MHD až před budovu penzionu.

Doplňující informace

Pobyt s domácími mazlíčky povolen.


Fotogalerie ubytování Penzion Vysočina

Penzion Vysočina recenze na ubytování v Škrdlovicích

Reference na ubytování Penzion Vysočina

Nabízí Penzion Vysočina kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Vysočina na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Vysočina můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Vysočina z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13424 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Vysočina a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Vysočina nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Vysočina je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-skrdlovice/penzion-vysocina">Penzion Vysočina je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Vysočina je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Hraniční bouda
  Hraniční bouda Hraniční Bouda je příjemný rodinný penzion s mnohaletou tradicí, který najdete nedaleko severočeského Děčína. Penzion stojí…
  penziony Jílové, ubytování od 325 Kč v lokalitě České Švýcarsko
 • Penzion Horal Osek
  Penzion Horal Osek Penzion Horal se nachází ve městě Osek v Ústeckém kraji. Poskytuje ubytování pro 11-14 osob ve 2 dvoulůžkových…
  penziony Osek, ubytování od 907 Kč
 • Pension Julie
  Pension Julie Pension Julie nabízí kvalitní levné ubytování v Praze s vlastní koupelnou a parkováním, rychlé spojení do historického centra Prahy…
  penziony Praha-Jinonice, ubytování od 900 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě