Penzion Tisůvka Škrdlovice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Tisůvka Škrdlovice

Škrdlovice 39, Škrdlovice
penziony a ubytování Škrdlovice
Foto Penzion Tisůvka Škrdlovice
Penzion Tisůvka Škrdlovice si rezervujte online

Penzion Tisůvka se nachází v obci Škrdlovice /650 m/m/ 10 km severně od Žďáru nad Sázavou v CHKO Žďárské vrchy. Východisko naučné stezky Žákova hora /11 km/, přírodní rezervace jedlobukového pralesa na Žákově hoře /810 m/, Tisůvka /792 m/, vrcholové skály s přirozenými porosty, Světnovské údolí /2 km/, geologicky významné údolí meandrujícího Sklenského potoka s odkryvy čtvrtohorních usazenin, národní přírodní rezervace Dářko a Radostínské rašeliniště. Pension Tisůvka je dvou patrový objekt s pěti čtyřlůžkovými pokoji společnnou kuchyňkou, společenskou místností a společnými sociálními zařízeními na patře. Pokoje jsou vybaveny kromě standardu minibarem a televizí. Dále je v objektu umístněn prázdninový byt s dvěma dvoulůžkovými pokoji vlastní kuchyňkou s jídelnou a sociálním zařízením. V objektu není poskytována snídaně.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Škrdlovice a Vysočina

V letním období lze využít vodní plochu Velkého Dářka ke koupání a provozování vodních sportů jachting a surfing. V zimním období je v obci Škrdlovice a okolí upravováno 180km lyžařských stop. Sjezdovky s umělým zasněžováním se na chází v Novém Městě na Moravě (20km) Svratce (20km) a v Hlinsku v Čechách (17km). Okolí obce lze celoročně využít pro turistiku. Vhodné terény pro cykloturistiku všeho druhu, hustá síť lesních a polních silniček a nezpevněných komunikací v hodných pro trek a kros. V blízkém okolí se nachází lezecké terény a revír pro sportovní rybáře. Na katastru obce sportovní střelnice pro dlouhé a krátké palé zbraně. Obec je vybavena třemi restauracemi obchodem s celotýdením provozem a tenisovým kurtem. Krytý bazén ve Žďáře nad Sázavou (8km) a Hlinsku v Čechách (17km).

Řekne se Škrdlovice, Vysočina, ale kde Penzion Tisůvka Škrdlovice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Tisůvka Škrdlovice 39 Škrdlovice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Tisůvka Škrdlovice Škrdlovice Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 20 osob, parkoviště u penzionu, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 20000 m od penzionu, si jít zastřílet na střelnici 2000 m od penzionu, procvičit horolezectví 3000 m od penzionu, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Tisůvka Škrdlovice poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Tisůvka Škrdlovice nabízí: restaurace 100 m od penzionu, pivnice 100 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 5000 m od penzionu, dětské hřiště 300 m od penzionu, houbaření.


Fotogalerie ubytování Penzion Tisůvka Škrdlovice

Penzion Tisůvka Škrdlovice recenze na ubytování v Škrdlovicích

Reference na ubytování Penzion Tisůvka Škrdlovice

Nabízí Penzion Tisůvka Škrdlovice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Tisůvka Škrdlovice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Tisůvka Škrdlovice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Tisůvka Škrdlovice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13423 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Tisůvka Škrdlovice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Tisůvka Škrdlovice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Tisůvka Škrdlovice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-skrdlovice/penzion-tisuvka-skrdlovice">Penzion Tisůvka Škrdlovice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Tisůvka Škrdlovice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Barborka
  Penzion Barborka Zrekonstruovaný horský Penzion Barborka se nachází v horní části Rokytnice nad Jizerou. Jeho poloha umožňuje dobrou dosažitelnost…
  penziony Rokytnice nad Jizerou, ubytování od 220 Kč
 • Penzion G
  Penzion G Penzion G naleznou návštěvníci Olomouckého kraje v samotném centru města Šumperka, ležícího na řece Desná na jihozápadním okraji…
  penziony Šumperk, ubytování od 800 Kč v lokalitě Jeseníky
 • Penzion U muzea Liberec
  Penzion U muzea Liberec Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném penzionu v nejhezčí části města Liberce obklopené zelení. V bezprostředním okolí našeho…
  penziony Liberec, ubytování od 600 Kč v lokalitě Jizerské hory
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě