Penzion Mlýn Sedlec

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Mlýn Sedlec

Foto Penzion Mlýn Sedlec
Penzion Mlýn Sedlec si rezervujte online

Nově zrekonstruovaný Penzion Mlýn Sedlec, v původním majetku rodu Ditrichštejnů, se nachází v uzavřeném, pečlivě udržovaném areálu s rodinnou atmosférou a důrazem na individuální přístup k hostům. Penzion stojí na území obce Sedlec, protkaném venkovskou krajinou a vinicemi s vinnými sklípky, na rozhraní chráněné památkové oblasti UNESCO /Lednicko-valtický areál/ a Chráněné krajinné oblasti Pálava. V těsné blízkosti penzionu vede známá, 82 km dlouhá, cyklotrasa zaznačená ve všech mapách.

Nabízíme celoroční ubytování v celkem 20-ti pokojích. Pokoje jsou velmi útulné s dřevěnou podlahou, vybaveny masivním dřevěným nábytkem, s kvalitním damaškovým povlečením, vlastním sociálním zařízením se sprchou, LCD televozirem, WiFi zdarma. Dále disponujeme společným vybavením jako je uzamykatelná úschovna kol včetně možnosti mytí kol, bezplatné parkoviště u penzionu, letní terasa - 50míst, dětské hřiště. Stravování v penzionu.

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Pokoje v penzionu

Je možno ubytovat se v jednolůžkovém pokoji nebo 11-ti dvoulůžkových, dále máme k dispozici dva třílůžkové pokoje a čtyři čtyřlůžkové, pro náročnější klienty jsou připraveny dva čtyřlůkové prostorné apartmány. U dvou ze čtyřlůžkových pokojůnabízíme také netradiční variantu mezonetů s mlynářskými schody.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Mlýn Sedlec stravování

Snídaně není zahrnuta v ceně.

Snídani podáváme formou bufetu, polopenze, plná penze. Grilování, místní speciality, rauty, v zimních měsících moravské zabíjačky, svatomartinké husy, velikonoční menu a další...

Popis okolí penzionu, Sedlec a Lednicko-Valticko a Podyjí

Penzion je postaven v srdci malebné vinařské krajiny pod Pálavou. V našem nejbližím okolí je možno navštívit řadu kulturních a především historických památek, které jsou většinou spjaty s rodem Lichtenštejnů a jejich rodovými sídly. Za zmínku stojí Lednický zámek s parkem a dominantoun parku - Minaretem, zámek Valtice, Mikulovský zámek s Ditrichštejnskými hrobkami a nekonečná řada dalších památek. Vše je obklopenou neskutečnou krajinou s vinohrady, z Pálavských vrchů je možno vidět do širokého okolí (Novomlýnské nádrže, do Rakouska, na Břeclav...)

Řekne se Sedlec, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion Mlýn Sedlec hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Mlýn Sedlec Sedlec 221 Sedlec. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Vlak 2,5 km, autobus 1 km, státní silnice trasa Brno - Vídeň 3 km, dálnice D2 Brno - Bratislava 15 km.


Fotogalerie ubytování Penzion Mlýn Sedlec

Penzion Mlýn Sedlec recenze na ubytování v Sedlci

Reference na ubytování Penzion Mlýn Sedlec

Nabízí Penzion Mlýn Sedlec kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Mlýn Sedlec na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Mlýn Sedlec můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Mlýn Sedlec z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14976 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Mlýn Sedlec a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Mlýn Sedlec nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Mlýn Sedlec je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sedlec/penzion-mlyn-sedlec">Penzion Mlýn Sedlec je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Mlýn Sedlec je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 268 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.