Penzion Venkoff Sázava

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Venkoff

Čeřenice 1, Sázava
penziony a ubytování Sázava
Foto Penzion Venkoff

Venkoff je tu pro všechny, co potřebují vypnout, odreagovat se a užít si kousek klidu. Jsme rodinný penzion, přímo na cyklistické stezce, nad údolím řeky Sázavy, která nabízí mnoho možností na výlety v okolí, vesnickou atmosféru v dosahu města, děti vítány a to vše necelých 6 kilometrů od města Sázavy. Ke stavení patří také velká zahrada vhodná ke grilování, posezení a hrám.

Malý rodinný penzion se nachází ve vesničce Čeřenice, jež leží necelých 6km od města Sázava ve Středočeském kraji. Hostům jsou k dispozici dva třílůžkové pokoje se soc. zařízením, dva dvoulůžkové pokoje se soc. zařízením a jeden přistýlkový dvoulůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny ve vesnickém stylu, ale nechybí zde TV a wifi připojení. V přízemí domu se nachází společenská místnost s krbem a společnou plně vybavenou kuchyní. K domu patří rozhlehlá zahrada s velkým dětským hřištěm, terasou k posezení a velkým grilem. Děti jsou v penzionu vítány a jsme na jejich pobyt vybaveni dětskou postýlkou, židličkou, vaničkou, nočníky a ostatními důležitými potřebami. Posázaví je protkáno mnoha kilometry cyklostezek a nabízí nekonečné množství příležitostí za výlety po památkách či jen vycházkami do přírody.

Pokoje v penzionu

Zatím jsou hostům k dispozici dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj.

Pokoj 1- velikost pokoje je 20m², je vybaven manželskou postelí a samostatným lůžkem, je zde věšák, prádelník a stůl se židlemi. K pokoji patří koupelna se sprchovým koutem, Tv, wifi připojení.

Pokoj 2 -velikost pokoje je 18m², je vybaven manželskou postelí a samostatným lůžkem, je zde věšák, prádelník a stůl se židlemi. K pokoji patří koupelna se sprchovým koutem, Tv, wifi připojení.

Pokoj 3- velikost pokoje je 15m², je vybaven dvěma samostatnými lůžky, je zde věšák, skříň a stůl se židlemi. K pokoji patří koupelna se sprchovým koutem, Tv, wifi připojení.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Sázava a Střední Čechy

Malebná vesnička Čeřenice leží přímo na cyklostezce vedoucí přes Český Šternberk do Sázavy. Je ideálním místem pro plánování výletů jak za památkami tak do přírody. V nedalekém okolí se nachází hrady a zámky jako Konopiště, Jemniště, Kácov, Jablonná a celá řada historicky výzmnamných měst a městeček jako Kutná Hora, Praha, Benešov, Rataje adalší. Okolní lesy jsou rájem houbařů a řeka Sázava, jež se line v údolí pod penzionem, láká rybáře.

Řekne se Sázava, Střední Čechy, ale kde Penzion Venkoff hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Venkoff Čeřenice 1 Sázava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Město Sázava je dostupné jak vlakem, autobusem tak i PID. Ze Sázavy pak jezdí do Čeřenic několikrát denně autobus. Jedete-li autem, pak po D1 exit 34 směr Sázava- Choratice- Xaverov- Bělokozly- Čeřenice.


Ceník ubytování Penzion Venkoff

Penzion Venkoff zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Sázava.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Venkoff

Penzion Venkoff recenze na ubytování v Sázavě

Reference na ubytování Penzion Venkoff

Nabízí Penzion Venkoff kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Venkoff na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Venkoff můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Venkoff z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Venkoff

Adresa a kontakt na Penzion Venkoff
Čeřenice 1
28506 Sázava


ev.č.14943 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Venkoff a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Venkoff nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Venkoff je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sazava/penzion-venkoff">Penzion Venkoff je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Venkoff je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
 • Pension Jitka
  Pension Jitka Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním…
  penziony Plzeň,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě