Sportcentrum Šanov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Sportcentrum Šanov

Foto Sportcentrum Šanov
Sportcentrum Šanov si rezervujte online

Ubytování ve Sportcentru je ideální pro firemní akce se sportovním i kulturním vyžitím, sportovně relaxační víkendy. Klubová soustředění, ligy, utkání, závody a turnaje v kopané a jiných sportech, v kuželkách, ve stolním tenise, v cyklistice, ve volejbale a jiných halových sportech, v aerobiku i v rybaření.

Sportcentrum je víceúčelové zařízení, kde je sportovní sál, fitness club, sauna, masáže, solárium, kadeřnictví a v prvním patře jsou umístěny čtyři kuželkářské dráhy spojeny s barem. V prvním patře je také ubytovna.

Pokoje v penzionu

Ubytovna má kapacitu 21 lůžek v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Vždy dva pokoje mají samostatné sociální zařízení se sprchou, jeden pokoj je samostatný.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Sportcentrum Šanov stravování

Čtyřdráhová plně automatická kuželna s barem. Bar v kuželně nabízí možnost pronajmutí k narozeninovým a podnikovým oslavám se sportovním vyžitím.

Popis okolí penzionu, Šanov a Lednicko-Valticko a Podyjí

Obec Šanov se nachází v okrese Znojmo. V obci je kulturní dům s pohostinstvím a hostinec "U Mostu". V blízkosti sportcentra je v areálu TJ Sokol Šanov hřiště s umělou trávou a dva tenisové kurty s antukovým povrchem, in-line plocha. Ke sportcentru patří parkoviště a úschovna kol pro cykloturisty. Za vesnicí v lese můžete obdivovat Emin zámeček - vede tudy Muchova cyklostezka a přírodní rezervaci Karlov. Územím je vedena naučná stezka „Údolím lásky“ zpřístupněná veřejnosti v roce 2008.

Řekne se Šanov, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Sportcentrum Šanov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Sportcentrum Šanov Komenského 358 Šanov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Sportcentrum Šanov

Sportcentrum Šanov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Šanov u Znojma.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Sportcentrum Šanov

Sportcentrum Šanov recenze na ubytování v Šanově

Reference na ubytování Sportcentrum Šanov

Nabízí Sportcentrum Šanov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Sportcentrum Šanov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Sportcentrum Šanov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Sportcentrum Šanov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14533 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Sportcentrum Šanov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Sportcentrum Šanov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Sportcentrum Šanov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sanov-u-znojma/sportcentrum-sanov">Sportcentrum Šanov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Sportcentrum Šanov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 63 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.