Penzion Dvůr Stráň Sadov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Dvůr Stráň

Foto Penzion Dvůr Stráň
Penzion Dvůr Stráň si rezervujte online

Hledáte ubytování v Karlových Varech a okolí? Penzion Dvůr Stráň se nachází na okraji Karlových Varů v klidném prostředí a nabízí krásné pokoje s výhledem na Krušné hory. Přitom je ale dobře dostupný z rychlostní silnice mezi městy Karlovy Vary – Ostrov. Z jejich center se k němu dostanete za pouhých 10 minut. Je ideálním místem pro ubytování v Krušných horách.

Najdete zde příjemné ubytování v plně vybavených apartmánech, pokojích, nebo chatkách.

V areálu Vám bude k dispozici: společenská místnost s pípou a barem, stolní tenis, dětské hřiště, sportovní hřiště, ohniště, pergola s grilem, bazén s terasou a lehátky, půjčovna sportovních potřeb a jízdních kol, jezdecký klub s venkovní jízdárnou a krytou halou, parkoviště, wi-fi.

Po dohodě zajistíme hlídání dětí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Dvůr Stráň stravování

Stravování: Možnost snídaní, polopenze, plné penze. Při polopenzi zajistíme celodenní pitný režim pro děti a kávu a čaj po celou dobu pobytu zdarma.
Pro větší skupiny další slevy z ceníkových cen.

Popis okolí penzionu, Sadov a Krušné hory

Kolem areálu prochází národní cyklotrasa/cyklostezka. V bezprostřední blízkosti areálu jsou louky a les, výhled na Krušné hory a pozůstatky města Doupov.

Obchod vzdálen 1 km, otevřen Po–So.

V okolí do 10 km: Aquapark, lanové centrum, golfové hřiště, lázně Karlovy Vary, muzea, řeka – lodě a rafty, běžky, cyklostezky, město Ostrov, historický dřevěný zastřešený most v Radošově, bývalé lázně Kyselka. Dále v okolí: lázně Jáchymov, hrad Loket, Svatošské skály.

Řekne se Sadov, Krušné hory, ale kde Penzion Dvůr Stráň hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Dvůr Stráň Stráň 6 Sadov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Dvůr Stráň

Penzion Dvůr Stráň recenze na ubytování v Sadově

Reference na ubytování Penzion Dvůr Stráň

Nabízí Penzion Dvůr Stráň kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Dvůr Stráň na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Dvůr Stráň můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Dvůr Stráň z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15109 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Dvůr Stráň a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Dvůr Stráň nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Dvůr Stráň je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-sadov/penzion-dvur-stran">Penzion Dvůr Stráň je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Dvůr Stráň je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě