Penzion Kučera Rýmařov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Kučera

Dolní Moravice 22, Rýmařov
penziony a ubytování Rýmařov
Foto Penzion Kučera

Penzion Kučera leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat svůj vůz. Je to vhodná základna pro rodiny s dětmi, na klidné ozdravné pobyty. Nejkratší pobyt o prázdninách jsou 4noci. Penzion zahrnuje tři pokoje s wc a koupelnou, kuchyńský kout, krásnou jídelnu, kočárkárnu, zahradu s venkovním vyhřívaným bazénem, trampolínou pro děti, houpačkami, pískovištěm s hračkami a krytým posezením s grilem. Na pozemku je i ohniště na opékání buřtů.

V objektu je wi-fi v ceně pobytu. Máme půjčovnu kol a koloběžek, tenisového vybavení, ping- pong stůl, koule na petang. V zimě půjčujeme lyžařské vybavení, sáně a boby.

Penzion uvítá hosty po celý rok, v každém ročním období. Po vstupu do malé předsíně, která slouží i jako lyžárna, přivítá hosty útulná společenská místnost s malou jídelnou a kuchyňským koutem. V něm se nachází el. trouba, rychlovarná konvice a skříňka s nádobím. Ve společenské místnosti je lednička. Ložnice jsou umístěny na patře v půdní vestavbě. Každá má svůj samostatný vchod z chodbičky.

Pokoje v penzionu

Penzion je o třech ložnicích, umístěných v půdní vestavbě. Ložnice jsou - 1 dvoulůžková, 1 třílůžková a 1 čtyřlůžková. Každá ložnice má vlastní sociální zařízení s ventilací. V ložnici je televize, wi-fi, noční stolečky a stolní lampičky. Ložnice jsou útulné a teplé. Z každé ložnice je výhled do zahrady.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Kučera stravování

Polopenze

Popis okolí penzionu, Rýmařov a Jeseníky

V nejbližším okolí se nachází nejvyšší hora Jeseníků Praděd. V lázních Karlova Studánka - léčebné procedúry, plavání, rehabilitace. Na hradě Sovinci pořady pro děti. V Bruntále aguacentrum s tobogánem a protiproudy. V Jiříkově je galerie obřích soch ze dřeva. Dlouhé stráně - přečerpávací elektrárna. Vrbno pod Pradědem - celoroční bobová dráha. Rešovské vodopády. Celodenní výšlap kolem Bílé Opavy v překrásné přírodě Jeseníků.

Řekne se Rýmařov, Jeseníky, ale kde Penzion Kučera hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chalupa u Kučerů Dolní Moravice čp.22 Rýmařov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Dolní Moravice je v nadmořské výšce 650m - horní konec má nadmořskou výšku 900m. Přes vesnici vedou autobusové linky do Ostravy, Zlína, Jeseníku, Přerova, Olomouce, Prahy a Brna. Zastávka je 100m od chalupy. Dobrá dostupnost ze silnice č. 11 Ostrava - Hradec Králové.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Kučera poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, spa & wellness, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, ubytování v přírodě.


Ceník ubytování Penzion Kučera

Penzion Kučera zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rýmařov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Kučera

Penzion Kučera recenze na ubytování v Rýmařově

Reference na ubytování Penzion Kučera

Nabízí Penzion Kučera kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Kučera na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Kučera můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Kučera z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Kučera

Adresa a kontakt na Penzion Kučera
Dolní Moravice 22
79501 Rýmařov


ev.č.14601 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Kučera a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Kučera nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Kučera je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rymarov/penzion-kucera">Penzion Kučera je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Kučera je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě