Chata Sport Rusava

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Chata Sport Rusava

Foto Chata Sport Rusava
Chata Sport Rusava si rezervujte online

Příjemná rekreace v malebné části Hostýnských vrchů. Dvě chaty pro maximálně 2×8 osob + jedna samostatně stojící chata pro 6 osob se společným bazénem a saunou a se společnou venkovní terasou v rekreační obci Rusava, 10 km od Bystřice pod Hostýnem. Celoroční provoz chaty skýtá možnosti relaxace a sportovního vyžití pro rodiny s dětmi případně menší skupinky návštěvníků.

Rozvržení a vybavení chaty skýtá možnosti relaxace a sportovního vyžití zejména pro rodiny s dětmi případně menší skupinky návštěvníků a to v celoročním provozu.

Domácí zvířata bohužel nechejte doma.

Pokoje v penzionu

Každá chata samostatně má:

vybavený kuchyňský kout - el. vařič, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba) s posezením obývací pokoj s BTV+SAT 3 ložnice s dvojicí lůžek koupelna se sprchovacím koutem samostatné WC ústřední topení lodžie zastřešená terasa s posezením

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Rusava, Beskydy - Valašsko, ale kde Chata Sport Rusava hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Chata Sport Rusava Rusava 376 Rusava. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

ZA POPLATEK

krytý relaxační bazén 3×4 m s ohřívanou vodou a protiproudem sauna se sprchovacím koutem volné prostranství venkovní oválný bazén 3×4 m s ohřívanou vodou a mobilním přístřeškem ohniště s posezením gril výčep a bar se zahrádkou parkování u objektu restaurace i obchod 1 km


Fotogalerie ubytování Chata Sport Rusava

Chata Sport Rusava recenze na ubytování v Rusavě

Reference na ubytování Chata Sport Rusava

Nabízí Chata Sport Rusava kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Chata Sport Rusava na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Chata Sport Rusava můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Chata Sport Rusava z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15236 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Chata Sport Rusava a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Chata Sport Rusava nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Chata Sport Rusava je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rusava/chata-sport-rusava">Chata Sport Rusava je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Chata Sport Rusava je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 542 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.