Penzion Zámecký dvůr Rudník

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zámecký dvůr

Foto Penzion Zámecký dvůr

Pokud Vás láká nevšední ubytování v zámeckém stylu, klidné prostředí a krásná příroda Krkonoš, velmi rádi Vás u nás v Zámeckém dvoře v obci Rudník přivítáme. Jsou u nás vítání jak jednotlivci, rodiny s dětmi, ale i různé skupiny lidí. Na své si přijdou i milovníci koní, jelikož v těsné blízkosti zámku se nachází venkovní výběh s pěti koňmi, kteří jsou v zámku ustájeny.

Pokoje v penzionu

K ubytování nabízíme hostům pět pokojů, z nichž dva jsou čtyřlůžkové, jeden dvoulůžkový, dále jeden dvoulůžkový s oddělenými postelemi a jeden pokoj třílůžkový. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Zámecký dvůr stravování

V ceně ubytování nabízíme možnost kontinentální snídaně v příjemném salónku. Momentálně pro hosty nenabízíme obědy ani večeře, nicméně do budoucna plánujeme vybudovat i restauraci. Lze ale využít nedaleké restaurace, jako například restaurace U soudku, odkud se naši hosté vracejí vždy spokojeni.

Řekne se Rudník, Krkonoše, ale kde Penzion Zámecký dvůr hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zámecký dvůr Rudník 6 Rudník. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Nedaleko objektu Zámecký dvůr se nachazí autobusová zastávka (cca 200 metrů). Zámecký dvůr nelze ze silnice přehlédnout, jelikož se nachází v její těsné blízkosti. V blízkém městě Hostinné (cca 5 km) je jak autobusové, tak vlakové nádraží, kde po dohodě lze hosty za příplatek vyzvednout. Na nádvoří zámku se nachází parkoviště, které mohou hosté zdarma využít.

Doplňující informace

Na zámku se nacházejí dva objekty. Jedná se o rodinné podniky, z nichž oba jsou spravovány samostatně. Pravé křídlo zámku je námi provozované ubytování Zámecký dvůr.


Ceník ubytování Penzion Zámecký dvůr

Penzion Zámecký dvůr zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rudník.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Zámecký dvůr

Penzion Zámecký dvůr recenze na ubytování v Rudníku

Reference na ubytování Penzion Zámecký dvůr

Nabízí Penzion Zámecký dvůr kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zámecký dvůr na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zámecký dvůr můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zámecký dvůr z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Zámecký dvůr

Adresa a kontakt na Penzion Zámecký dvůr
Rudník 6
54372 Rudník


ev.č.15184 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zámecký dvůr a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zámecký dvůr nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zámecký dvůr je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rudnik/penzion-zamecky-dvur">Penzion Zámecký dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zámecký dvůr je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě