Apartmány u Červeného stromu Rožnov pod Radhoštěm

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány u Červeného stromu

nábřeží Dukelských hrdinů 601, Rožnov pod Radhoštěm
penziony a ubytování Rožnov pod Radhoštěm
Foto Apartmány u Červeného stromu

Apartmány U Červeného stromu Vám nabídnou komfortní a luxusní ubytování, které Vám zpříjemní Vaši návštěvu Rožnova pod Radhoštěm a jeho okolí. Nově zrekonstruovaná vila je vzdušná, plná světla a příjemných barev. Apartmány jsou spojením domácí pohody na cestách s vysokým komfortem, jsou zařízeny v moderním stylu s důrazem na neokázalou eleganci a nabízí: jedinečnou lokalitu příjemné a útulné prostředí moderní design a vybavení kvalitní služby Vedle výhod a služeb, které poskytují klasické hotely, nabízí současně kompletně vybavenou kuchyni, mnohem více prostoru, potřebného soukromí, klid od pulsujícího města a záruku bezpečí.

Nabízíme pohodlné ubytování ve 3 kompletně vybavených apartmánech v Rožnově pod Radhoštěm. K dispozici jsou dva prostorné apartmány Essence a Regina se samostatným vchodem, které jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro celou rodinu + podkrovní apartmán Sky také se samostatným vchodem. Součástí apartmánů je kompletně vybavená kuchyň, útulná ložnice s velkou manželskou postelí, moderně vybavený obývací pokoj (LCD televize/projekční televizor, stylový koutek/pracovní koutek, velká rozkládací sedačka), jídelna se stolem, který je možno využít i jako jednací, koupelna a samostatná toaleta. K dispozici bezpečnostní trezor, do kterého uschováte i svůj notebook, minibar s výběřem alko i nealko nápojů a internet prostřednictvím wi-fi sítě.

Pokoje v penzionu

V apartmánech je k dispozici moderně vybavená kuchyně -myčka, mikrovlnná trouba, lednička s mrazicím boxem, sklokeramická deska, pečící trouba, rychlovarná konvice a kávovar na espresso Nescafé Dolce Gusto - Krups (app. Sky nedisponuje myčkou). Kuchyně jsou vybaveny kompletní jídelní a kávovou sadou a základním vybavením na vaření. Ložnice jsou zařízeny pohodlnou manželskou postelí, obývací pokoje velkou rozkládací sedačkou, televizí s širokou nabídkou TV programů a DVD přehrávačem. V apartmánu Essence je součástí obývacího pokoje pracovní koutek a projekční televizor, v apartmánu Regina můžete sledovat oblíbené pořady na plazmové televizi nebo posedět ve stylovém koutku s výhledem do parku, jehož součástí je dřevěné městečko. Jídelny v app. Essence a Regina jsou vybaveny velkým jídelním stolem se 6 židlemi (stůl je možno využít i jako jednací stůl), apartmán Regina má i vlastní terasu, na které můžete odpočívat. Koupelny a WC jsou samostatné, vybavení koupelny - vana se sprchovým koutem, fén. Vstupní místnost disponuje velkou šatní skříní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Apartmány u Červeného stromu stravování

Apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň, ve které můžete rozvíjet své kulinářské dovednosti. Apartmány U Červeného stromu mají jako hlavního partnera výbornou restauraci Grillbar, u které mají zákazníci apartmánů královskou čokoládu jako dezert k hlavnímu jídlu zdarma. Ve složkách v apartmánech také najdete doporučení na ty nejlepší restaurace a jejich jídla v Rožnově.

Popis okolí penzionu, Rožnov pod Radhoštěm a Beskydy - Valašsko

Rožnov pod Radhoštěm je proslaven zejména Valašským muzeem v přírodě, ale nabízí také široké možnosti pro rekreaci a sport. Město i blízké okolí je vybaveno celou řadou sportovišť pro zimní i letní sporty (stovky kilometrů značených turistických cest, cyklistických tras, půjčovna kol/koloběžek, trampolíny, gibon park, paragliding, jezdectví, rybářský sport, umělá stěna, Tarzanie, paintball, fitness, tenis, ricochet, squasch, sauna, golf, krytý bazén, zimní stadion, atd.). Navštívit můžete také Pustevny, Soláň, která byla v minulosti centrem valašských malířů, nebo Velký Javorník.
Rožnov pod Radhoštěm, to je město obklopené sluncem prozářenými loukami, stráněmi vonícími jalovci a borůvčím, modrými horami. Město, které voní dřevem letitých jedlí, ze kterých bylo postaveno. Město, kam se lidé rádi vrací. Milé a rázovité, které s potěšením uvítá i Vás.

Řekne se Rožnov pod Radhoštěm, Beskydy - Valašsko, ale kde Apartmány u Červeného stromu hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány u Červeného stromu nábřeží Dukelských hrdinů 601 Rožnov pod Radhoštěm. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Apartmány mají velmi strategické umístění - nachází se na hlavním tahu na Slovensko na Nábřeží Dukelských hrdinů v těsné blízkosti valašského muzea v přírodě. Dům je umístěn v krásné stromy provoněné zahradě. Za domem je velký prostor, který je možno využít k venkovnímu posezení a večernímu grilování.

Doplňující informace

Služby Běžnou službou je týdenní úklid (v případě dlouhodobějšího ubytování), výměna ručníků a ložního prádla.


Ceník ubytování Apartmány u Červeného stromu

Apartmány u Červeného stromu zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rožnov pod Radhoštěm.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Apartmány u Červeného stromu

Apartmány u Červeného stromu recenze na ubytování v Rožnově pod Radhoštěm

Reference na ubytování Apartmány u Červeného stromu

Nabízí Apartmány u Červeného stromu kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány u Červeného stromu na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány u Červeného stromu můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány u Červeného stromu z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmány u Červeného stromu

Adresa a kontakt na Apartmány u Červeného stromu
nábřeží Dukelských hrdinů 601
75661 Rožnov pod Radhoštěm


ev.č.14819 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány u Červeného stromu a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány u Červeného stromu nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány u Červeného stromu je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-roznov-pod-radhostem/apartmany-u-cerveneho-stromu">Apartmány u Červeného stromu je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány u Červeného stromu je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě