Penzion Renda Roudnice nad Labem

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Renda

Rvačov 136, Roudnice nad Labem
penziony a ubytování Roudnice nad Labem

Restaurace a penzion Renda je rodinný podnik, který již dlouhou dobu působí v Roudnici nad Labem v oblasti pohostinství.

Restaurace Renda je rodinný podnik, který již dlouhou dobu působí v Roudnici nad Labem v oblasti pohostinství. Nyní nabízíme i potenciálním návštěvníkům Roudnice nad Labem ubytovaní v komfortně zařízeném penziónu s 2 a 3 lůžkovými pokoji. Na každém pokoji nechybí televize, koupelna, WC i volné připojení k síti internet prostřednictvím Wi-Fi hotspotu. Součástí penzionu je i music bar a restaurace, kde si každý jistě vybere své oblíbené jídlo z domácí kuchyně za velmi výhodné ceny.

Pokoje v penzionu

Restaurace a penzion Renda nabízí ubytovaní v komfortně zařízeném penziónu s 2 a 3 lůžkovými pokoji. Na každém pokoji nechybí televize, koupelna, WC i volné připojení k síti internet prostřednictvím Wi-Fi hotspotu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Renda stravování

Součástí penzionu je i vlastní restaurace, která nabízí širokou nabídku jídel domácí i světové kuchyně.

Popis okolí penzionu, Roudnice nad Labem

Město má velmi dobrou občanskou vybavenost. Nachází se zde pošta, nemocnice s poliklinikou, několik supermarketů, školy (roudnické gymnázium a Střední zemědělská technická škola), lékárny, městská knihovna, kino (v současně době nefunguje), kulturní dům, zrekonstruovaný plavecký bazén, zimní stadion, fotbalová hřiště, atd. Při jihozápadním okraji města se nachází letiště Roudnice, na němž se každé dva roky pravidelně koná oblíbená letecká přehlídka Memorial Air Show.

Řekne se Roudnice nad Labem, ale kde Penzion Renda hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Renda Rvačov 136 Roudnice nad Labem. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem.


Fotogalerie ubytování Penzion Renda

Penzion Renda recenze na ubytování v Roudnici nad Labem

Reference na ubytování Penzion Renda

Nabízí Penzion Renda kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Renda na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Renda můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Renda z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12069 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Renda a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Renda nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Renda je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-roudnice-nad-labem/penzion-renda">Penzion Renda je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Renda je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 593 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.