Penzion Chata pod lipami Rokytnice nad Jizerou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Chata pod lipami

Rokytno 140, Rokytnice nad Jizerou
penziony a ubytování Rokytnice nad Jizerou
Foto Penzion Chata pod lipami

Penzion Chata pod lipami je penzion s celoročním provozem který se nachází v krásné oblasti západních Krkonoš ve výšce 680 m. n. m. v Rokytnici nad Jizerou. Pro svou příznivou polohu je penzion v létě ideálním výchozím místem pro horskou turistiku a nordic walking, v zimním období pro lyžařské sporty.

Penzion Chata pod Lipami je velmi vhodný nejen pro ozdravné pobyty, podnikové rekreace, školy v přírodě, pobyty důchodců, školení, svatby, srazy, ale i pro klidnou rodinnou dovolenou, kde zajisté oceníte úžasný výhled na Krkonoše a vychutnáte si klid a sílu hor.

V blízkosti se nachází čtyřsedačková lanová dráha na Lysou horu s letním a zimním provozem, jejíž trať je 2 km dlouhá s příjezdem přímo k domu. Penzion vlastní 250 m dlouhý lyžařský vlek (pro ubytované hosty zdarma) a kterým se lze dostat pohodlně na sjezdovku Horní Domky. Další lyžařské vleky naleznete v blízkosti. Pro běžkaře je zde široká nabídka upravených tratí.

V letním období poskytuje okolí penzionu mnoho možností pro pěší turistiku, cykloturistiku i houbaření. V areálu je Vám k dispozici vlastní venkovní bazén 4×8 m, stolní tenis, ruské kuželky, ale i vybudované hřiště. Nově je možné si pronajmout čtyřkolky (i pro děti). V penzionu je pro Vás připraveno wellness centrum, biliár, stolní hry, dvě televize, video a satelit. Za špatného počasí můžete v městečku navštívit sportovní halu, bowling, ale i mnoho malých hospůdek, barů a diskoték…

Pokoje v penzionu

Nabízíme Vám ubytování v příjemně zařízených pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením. Třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje, ale i šesti lůžkové pokoje jsou ideální nejen pro rodiny s dětmi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Chata pod lipami stravování

Polopenze s obsluhou či plná penze je pro Vás zajištěna ve dvou jídelnách restauračního typu, pro školení můžeme nabídnout uzavřený salónek pro cca 20 osob nebo větší až pro cca 70 osob. Samozřejmostí je poskytnutí vegetariánského stravování dle aktuální nabídky a nám dostupných diet (nutno nahlásit předem). V létě zajisté oceníte posezení na venkovní terase s obsluhou, v zimě můžete využít posezení u krbu. Dále je Vám k dispozici stylový bar s chutnými pokrmy a la carte a lahodnými nápoji.
K snídani vždy čerstvé houstičky z naší pekárny.

Řekne se Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše, ale kde Penzion Chata pod lipami hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Chata Pod Lipami Rokytno 140 Rokytnice nad Jizerou. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Dále penzion nabízí bezdrátové připojení WiFi a možnost bezlepkové stravy (dle domluvy).

Parkování – v létě je zajištěno přímo u penzionu, v zimě na centrálním placeném hlídaném parkovišti hotelu Starý Mlýn (cca 10 min chůze od chaty), nebo na nehlídaném parkovišti (vyhrazeném pro penzion).

Je možno parkovat přímo u penzionu, pokud máte řetězy a nebo „4×4 “. Toto platí pro zimní období. Pro parkování přímo u penzionu je však nutné vystavení povolení k vjezdu do červené zóny (100 Kč / 8 dní), které Vám vystavíme při příjezdu u nás na místě. Lze také využít možnost parkování na hlídaném parkovišti u hotelu Starý Mlýn za 100, -Kč/den, nebo na našem bezplatném nehlídaném parkovišti (omezená kapacita).


Ceník ubytování Penzion Chata pod lipami

Penzion Chata pod lipami zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Rokytnice nad Jizerou.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Chata pod lipami

Penzion Chata pod lipami recenze na ubytování v Rokytnici nad Jizerou

Reference na ubytování Penzion Chata pod lipami

Nabízí Penzion Chata pod lipami kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Chata pod lipami na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Chata pod lipami můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Chata pod lipami z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Chata pod lipami

Adresa a kontakt na Penzion Chata pod lipami
Rokytno 140
51245 Rokytnice nad Jizerou


ev.č.12623 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Chata pod lipami a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Chata pod lipami nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Chata pod lipami je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-rokytnice-nad-jizerou/penzion-chata-pod-lipami">Penzion Chata pod lipami je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Chata pod lipami je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě