Penzion V Roklích Říčany

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Roklích

V Roklích 37, Říčany
penziony a ubytování Říčany
Foto Penzion V Roklích
Penzion V Roklích si rezervujte online

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy, 1km od Exitu 11 dálnice D1, v malé vesničce Kuří u Říčan s minimální automobilovým provozem. Je ideálně situován pro návštěvníky Aquapalace Čestlice a také Prahy. Ubytovat se lze v jednom z 10 apartmánů. Apartmány jsou plně vybavené: kuchyň s lednicí, vařičem, mikrovlnkou, nádobím, rychlovarkou; vlastním WC, vanou nebo sprchou. Wifi je pro hosty zdrama. Parkoviště pro 12 aut je hlídáno kamerovým systémem. Venku je dětské hřiště, trampolína a sezení.

Jedná se o ideální ubytování pro návštěvníky, kteří nechtějí bloudit městem a hledat parkování. Metro Opatov je 12 minut jízdy autem a v jeho bezprostřední blízkosti je možno nechat své auto na parkovišti P+R (20Kč za den) a poté se vydat do města. Lze také využít nádraží v Říčanech (vzdálené 4 minuty jízdy autem) a jet přímo (28 minut) vlakem (jezdí 2× za hodinu) až na Hlavní nádraží do centra Prahy.

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti Prahy, 1km od Exitu 11 dálnice D1, v malé vesničce Kuří u Říčan s minimální automobilovým provozem. Je ideálně situován pro návštěvníky Aquapalace Čestlice a také Prahy. Jedná se o ideální ubytování pro návštěvníky, kteří nechtějí bloudit městem a hledat parkování. Metro Opatov je 12 minut jízdy autem a v jeho bezprostřední blízkosti je možno nechat své auto na parkovišti P+R (20Kč za den) a poté se vydat do města. Lze také využít nádraží v Říčanech (vzdálené 4 minuty jízdy autem) a jet přímo (28 minut) vlakem (jezdí 2× za hodinu) až na Hlavní nádraží do centra Prahy.

Ubytovat se lze v jednom z 10 apartmánů. Apartmány jsou plně vybavené: kuchyň s lednicí, vařičem, mikrovlnkou, nádobím, rychlovarkou; vlastním WC, vanou nebo sprchou. Wifi je pro hosty zdrama. Parkoviště pro 12 aut je hlídáno kamerovým systémem. Venku je dětské hřiště, 4m trampolína a sezení pro 12 osob.

Některé apartmány mají vlastní terasu a vlastní sezení. Apartmán č. 7 má vlastní zahrádku, vlastní sezení pro 6 osob, soukromou houpací síť pro dvě dospělé osoby a soukromé pískoviště. Apartmán č. 8 má vlastní soukromou infrasaunu, rohovou vanu a krásnou postel s nebesy.

Pro všechny hosty je k dispozici uzavřená terasa v 1. patře se sprchou, posezením, slunečníkem a s pěkným výhledem na vesničku Kuří.

Pokoje v penzionu

Nejmenší apartmány (tzv. studia) jsou k dispozici celkem dvě. Jedná se o kompaktní, ale funkční pokoje, kde se lze ubytovat za nejnižší možnou cenu. Dle našeho číslování jsou to pokoje č. 4 a č. 5.

Dále je možno se ubytovat v celkem čtyřech standardních apartmánech č. 1, č. 2, č. 3 a č. 10.

Luxusní apartmány mají označení č. 6, č. 7, č. 8 a č. 9. Ubytování v nich je velmi komforní, design je zajímavý a pokoje jsou opravdu krásné. Apartmán č. 6 má krásnou oddělenou jídelnu s kuchyní a vlastní terasu. Apartmán č. 7 má dvě velké místnosti, otevřený krb a vlastní soukromou zahrádku s houpací sítí, posezením a pískovištěm. Apartmán č. 8 má vlastní saunu, rohovou vanu a krásnou postel s nebesy. Apartmán č. 9 má exluzivní sprchový kout z litého mramoru o rozměrech 120×90 cm a sprchu s tropickým deštěm.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion V Roklích stravování

V základní ceně ubytování je obyčejná snídaně. Mnoho produktů k jídlu a pití lze dokoupit na recepci dle potřeby.

Restaurace jsou v blízkých vesnicích: Lipany (1km), Nupaky (1,5 km) nebo přímo v Říčanech (4km) či v komerční zóně Čestlice (5km).

Popis okolí penzionu, Říčany a Střední Čechy

Nejlepší rekreací v okolí je Aqaupark Čestlice, který je jen 5min jízdy autem. Turistika - říčansko (Ladův kraj), jízda na kole. Průhonický park.

Řekne se Říčany, Střední Čechy, ale kde Penzion V Roklích hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion V Roklích V Roklích 37 Říčany. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Po cestě po dálnici z Brna odbočíte na Exitu 12 na Říčany. Po sto metrech od odbočky zahnete doleva na Kuří. Až dojedete na křižovatku tvaru "T" odbočíte vpravo. Za zpomalovacím pásem u kapličky odbočíte úhlopříčně doleva směr Lipany a po 50 m v zatáčce v ulici "V Roklích" již uvidíte náš Penzion V Roklích. Penzion je označen několika reklamními poutači.
Pojedete-li od Prahy, sjedete z dálnice na Exitu 8 a bude pokračovat na "Čestlice/Nupaky". V polích pak zahnete doprava na Nupaky. Ty projedete a pak již platí, vše viz výše od zpomalovacího prahu u kapličky.

Doplňující informace

Parkovat lze v uzavřeném dvoře. Kapacita parkoviště je 12 míst. Domácí mazlíčci jsou za příplatek 100 Kč za jednoho a den. 8 apartmánů je nekuřáckých, dva jsou kuřácké. Restaurace v okolních vesnicích nebo přímo v komerční zóně Čestlice (5min autem). Chladnička na pokoji. Plně vybavená kuchyň je na pokoji. Pokoje jsou se sociálním zařízením, některé mají vanu, některé sprchu. Všechny pokoje jsou vybaveny WC. Vhodné pro zaměstnance firem, obchodní cestující a rodiny s dětmi.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion V Roklích Říčany Vám nabízí při pobytu následující služby: možnost vyprání prádla za poplatek 50 Kč, obchodní centrum 5000 m od penzionu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, taxi, úschovna jízdních kol, kadeřnictví 5000 m od penzionu.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 5000 m od penzionu, v létě koupání venku - 3000 m od penzionu, zahrát bowling 3000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion V Roklích poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion V Roklích nabízí: restaurace 500 m od penzionu, pizzerie 2000 m od penzionu, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště.


Fotogalerie ubytování Penzion V Roklích

Penzion V Roklích recenze na ubytování v Říčanech

Reference na ubytování Penzion V Roklích

Nabízí Penzion V Roklích kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Roklích na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Roklích můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Roklích z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10282 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Roklích a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Roklích nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Roklích je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-ricany/penzion-v-roklich">Penzion V Roklích je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Roklích je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě