Pension Mandl Řetová

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Mandl

Řetová 200, Řetová
penziony a ubytování Řetová
Foto Pension Mandl
Pension Mandl si rezervujte online

Pension Mandl se nachází v chatové osadě Mandl nedaleko měst Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl - v těsné blízkosti krásného rybníka upraveného jako přírodní koupaliště a rozsáhlých převážně smrkových lesů.

Pension Mandl je nově postavený pension dokončený v roce 2012 nacházející se v chatové osadě Mandl nedaleko měst Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a Litomyšl - v těsné blízkosti krásného rybníka upraveného jako přírodní koupaliště a rozsáhlých převážně smrkových lesů.

Pension Mandl nabízí kvalitní ubytování v 13 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V přízemí Pensionu Mandl se nachází stylová restaurace s nekuřáckým salonkem. Pokud máte rádi čerstvý vzduch tak máte možnost posedět na zastřešené venkovní terase s výhledem na lesy a nedaleký rybník. Pro oslavy nebo konference je možné využít multifunkčního sálu. Pension Mandlse ideálně hodí pro uspořádání rodinné oslavy, svatby či školního srazu. Na přání jsme schopni na naší terase zajistit grilování steaků, klobás nebo vepřové kýty.

Pro hosty je též zajištěno parkování přímo u Pensionu Mandl. Wifi Internet pro hosty pensionu zdarma.

Pokoje v penzionu

Pension Mandl nabízí kvalitní ubytování v 13 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Mandl stravování

Pro naše zákazníky připravujeme českou domácí kuchyni.

Řekne se Řetová, Orlické hory, ale kde Pension Mandl hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Mandl Řetová 200 Řetová. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Směr od Litomyšle: 11 km
Silnice II. Třídy 360, v Sloupnici směr Ústí nad Orlicí na konci Sloupnice odbočit doprava na silnici III. třídy 36014

Směr od České Třebové: 9 km
V Řetové u pošty odbočit doleva na silnici III. třídy 36014

Směr od Ústí nad Orlicí: 7,5 km
V Řetové u pošty odbočit doprava na silnici III. třídy 36014


Fotogalerie ubytování Pension Mandl

Pension Mandl recenze na ubytování Řetová

Reference na ubytování Pension Mandl

Nabízí Pension Mandl kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Mandl na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Mandl můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Mandl z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14908 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Mandl a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Mandl nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Mandl je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-retova/pension-mandl">Pension Mandl je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Mandl je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě