Time Cafe Penzion Příbram

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Time Cafe Penzion

Lázeňská 22, Příbram
penziony a ubytování Příbram
Foto Time Cafe Penzion

Time Cafe & Penzion se nachází v centru města Příbrami v domě z 19. století, který prošel kompletní rekonstrukcí, ale i tak si zachoval historický ráz. Apartmány i kavárna jsou tvořeny z přírodních materiálů, které dotváří přátelskou atmosféru pro váš příjemný pobyt. Celý prostor Time Cafe & Penzion je nekuřácký.

Penzion disponuje 5 jedinečně zařízenými apartmány. Time Cafe nabízí 30 míst k sezení v příjemném prostředí v centru staré Příbrami. Kavárna je stejně jako penzion nekuřácká, disponuje free WiFi sítí, dětským koutkem a pro nejmenší je připraven i přebalovací pult.

Pokoje v penzionu

Penzion disponuje 5 jedinečně zařízenými apartmány. Penzion Time Cafe nabízí pět prostorných apartmánů s celkem 14 lůžky + možnost přistýlky. V našich apartmánech je kuchyňská linka, jídelní stůl, obývací kout, koupelna s WC, TV, free WIFI a minibar.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Time Cafe Penzion stravování

Penzion nabízí kvalitní italskou kávu Tonino Lamborghini. Tato káva je směsí 5 druhů kávy arabica a 7 druhů kávy robusta v poměru 70:30. Zrna jsou namíchána tak, aby byla výrazná chuť arabicy doplněna kvalitní robustou, která ji dodá čokoládový dozvuk. Hodí se k pravidelnému pití i mimořádným událostem a promění každodenní servírování v harmonický rituál a slastný požitek.
Každý den pro vás připravujeme dorty a jiné sladkosti (např. muffin či croissant), čerstvé freshe ze sezónního ovoce, domácí limonády, panini různých druhů, snídaňová menu, polévky a mnoho dalšího.
Prostory kavárny si můžete pronajmout pro soukromou oslavu. Personál Vám zajistí občerstvení nad rámec obvyklé nabídky a upraví otevírací dobu dle vašeho přání.

Hosté se mohou stravovat v jednom z mnoha restauračních zařízení, která jsou v přímé blízkosti penzionu a nabízejí širokou nabídku z české i zahraniční kuchyně.

Popis okolí penzionu, Příbram a Střední Čechy

Time Cafe & Penzion se nachází v samotném centru Příbrami. V okolí se nachází řada restaurací a obchodů, kde si hosté mohou zakoupit vše, co budou ke svému pobytu potřebovat. Cca 2 km od penzionu se nachází známe horncké muzeum.

Řekne se Příbram, Střední Čechy, ale kde Time Cafe Penzion hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Time Cafe Penzion Lázeňská 22 Příbram. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion je snadno dostupný vlastním automobilem. Autobusová zastávka Jiráskovy Sady je vzdálená 20 metrů od penzionu, Svatá Hora 800 metrů.


Ceník ubytování Time Cafe Penzion

Time Cafe Penzion zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Příbram.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Time Cafe Penzion

Time Cafe Penzion recenze na ubytování v Příbrami

Reference na ubytování Time Cafe Penzion

Nabízí Time Cafe Penzion kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Time Cafe Penzion na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Time Cafe Penzion můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Time Cafe Penzion z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Time Cafe Penzion

Adresa a kontakt na Time Cafe Penzion
Lázeňská 22
26101 Příbram


ev.č.15112 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Time Cafe Penzion a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Time Cafe Penzion nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Time Cafe Penzion je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pribram/time-cafe-penzion">Time Cafe Penzion je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Time Cafe Penzion je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě