Penzion Orlov Příbram

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Orlov

Foto Penzion Orlov
Penzion Orlov si rezervujte online

Penzion Orlov se nachází 3 km od centra města Příbram, v obci Orlov na úpatí CHKO Brdy. Pokud máte rádi pobyt v krásné přírodě a láká Vás dovolená v klidném prostředí, pak jste zde správně.

Penzion Orlov    se nachází 3 km od centra města Příbram, v obci Orlov na úpatí CHKO Brdy. Pokud máte rádi pobyt v krásné přírodě a láká Vás dovolená v klidném prostředí, pak jste zde správně.
Naše ubytovací kapacity a jejich zázemí jsou ideální pro pobyty rodin s dětmi, sportovní soustředění, firemní školení, narozeninové oslavy, svatby a konání dalších společenských akcí. Romantický pobyt v našem penzionu mohou strávit čerství novomanželé.

Penzion sousedí s Ekofarmou, kde Vy i Vaše děti můžete využít bezplatnou prohlídku farmy. Po předchozí domluvě si můžete s sebou přivézt i svého čtyřnohého mazlíčka.

Pokoje v penzionu

Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích, studiích a vícelůžkových apartmánech až pro 8 osob, s plně vybavenou kuchyní. V žádném z pokojů nechybí praktický úložný prostor, LCD TV, vlastní sociální zařízení a WIFI. Pro děti máme připravenou dětskou postýlku, nočník, stupátko či dětskou židličku zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Orlov stravování

Snídaně jsou podávány v jídelně penzionu. Pokud se ubytujete v apartmánech penzionu, je Vám k dispozici kompletně vybavená kuchyň, v níž si můžete vařit sami. Pro všechny hosty je útočištěm stylová jídelna s krbem. Krásný večer můžete pro změnu strávit posezením na velkém dvoře s grilem.  

60m od penzionu se nachází příjemná stylová Restaurace Orlov s velkou letní terasou, kde je možné zajistit v případě zájmu obědy a večeře.

Popis okolí penzionu, Příbram a Střední Čechy

Penzion Orlov je vhodný pro cyklisty díky své poloze tak i pro pěší turistiku. V zimních měsících rádi přivítáme milovníky běžek.

Řekne se Příbram, Střední Čechy, ale kde Penzion Orlov hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Orlov Orlov 7 Příbram. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusem do Orlova


Ceník ubytování Penzion Orlov

Penzion Orlov zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Příbram.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Orlov

Penzion Orlov recenze na ubytování v Příbrami

Reference na ubytování Penzion Orlov

Nabízí Penzion Orlov kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Orlov na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Orlov můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Orlov z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15113 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Orlov a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Orlov nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Orlov je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pribram/penzion-orlov">Penzion Orlov je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Orlov je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě