Penzion Dlouhá Příbram

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Dlouhá

Foto Penzion Dlouhá

Penzion Dlouhá, který pro Vás provozujeme více jak jedno desetiletí, naleznete v centru historické části Příbrami na půl cesty mezi kostelem Sv. Jakuba a poutním místem Svatá Hora.

Ve stylovém interiéru, který koresponduje s vnejším vzhledem budovy, nabízíme jedno, dvoj a troj lůžkové pokoje, které jsou vybaveny sociálním zařízením (WC, sprcha), TV, Wi-Fi a některé pokoje dokonce terasou

Nabízíme též možnost dlouhodobého ubytování například v některém z apartmánů, které jsou vybaveny kuchyňkou linkou a terasou. Samozřejmostí je parkování ve dvoře našeho penzionu.

Ubytování je možné doplnit o stravování formou snídaní v našem salónku, který velmi rádi pronajmeme nejen ubytovaným hostům.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Příbram, Střední Čechy, ale kde Penzion Dlouhá hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion DLOUHÁ Dlouhá 96 Příbram. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Dlouhá

Ubytování Příbram
od 510 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Penzion Dlouhá

Penzion Dlouhá recenze na ubytování v Příbrami

Reference na ubytování Penzion Dlouhá

Nabízí Penzion Dlouhá kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Dlouhá na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Dlouhá můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Dlouhá z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Dlouhá

Adresa a kontakt na Penzion Dlouhá
Dlouhá 96
26101 Příbram


ev.č.10369 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Dlouhá a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Dlouhá nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Dlouhá je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pribram/penzion-dlouha">Penzion Dlouhá je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Dlouhá je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Blatský dvůr
  Blatský dvůr Ubytování Blatský Dvůr Vám nabízí možnost ubytovat se v nádherném kraji jižních Čech, v okolí známé rybníkářské…
  penziony Borkovice, ubytování od 700 Kč
 • Penzion Lilie
  Penzion Lilie Penzion se nachází v patře rodinného domu v klidné části města Litomyšl nedaleko centra. Provoz celoroční, provozní…
  penziony Litomyšl, ubytování od 600 Kč
 • Penzion André
  Penzion André Ubytování na okraji centra Valtic, přímo pod zámkem Ubytování André***+ se nachází přímo v centrum Valtic pod zámkem. Ubytování…
  penziony Valtice, ubytování od 1500 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě