Penzion Asoft Příbram

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Asoft

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 122, Příbram
penziony a ubytování Příbram
Foto Penzion Asoft
Penzion Asoft si rezervujte online

Penzion Asoft nabízí ubytování v centru Staré Příbrami na náměstí T. G. Masaryka. Kapacita je 20 osob ve 2- 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou prostorné, po domluvě je možnost přistýlek. Většina pokojů je vybavena sociálním zařízením, část mimo pokoj. K dispozici je vybavená kuchyňka, v apartmánech je kuchyňka přímo na pokoji. WI-Fi, TV, Lednice, Mikrovnné trouby, kolárna, v suterénu učebna - přednáškový sál. Certifikace " Cyklisté vítáni ". Zhruba 50-100m od Penzionu, jsou obchody, restaurace, pošta, infocentra, městská policie, nemocnice, servis kol.

Penzion Asoft- ubytování v centru Staré Příbrami na náměstí T. G. Masaryka. Kapacita je 20 osob ve 2- 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou prostorné, po domluvě je možnost přistýlek. Část pokojů je vybavena vlastní kuchyňou a sociálním zařízením, část mimo pokoj. Většina pokojů je vybavena sociálním zařízením, část mimo pokoj. K dispozici je vybavená kuchyňka, v apartmánech je kuchyňka přímo na pokoji. WI-Fi, TV, Lednice, Mikrovnné trouby, kolárna, v suterénu učebna - přednáškový sál. Certifikace " Cyklisté vítáni ". Zhruba 50-100m od Penzionu, jsou obchody, restaurace, pošta, infocentra, městská policie, nemocnice, servis kol. Možnost parkování na náměstí T. G. Masaryka. Placené parkovné na Nám. T. G. M je pouze ve všedních dnech od 8-16 hod. V penzionu je výtah, bezbariérový přístup možno zajistit,

Pokoje v penzionu

V pokojích je možnost připojení k Wi-Fi, TV, možnost zapůjčení PC, notebookuu, vybavené kuchyňky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Asoft stravování

Káva, čaj je k dispozici, po domluvě je možné zajistit snídani.

Popis okolí penzionu, Příbram a Střední Čechy

Zhruba do 50-100m od nás jsou 3 infocentra - Knihovna Jana Drdy, OHK, Městský úřad. Pošta, lékárny, Městská policie, banky, bankomaty, restaurace, jídelny, obchody, 2 prodejny jízdních kol s opravnami.

Řekne se Příbram, Střední Čechy, ale kde Penzion Asoft hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Asoft náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 122 Příbram. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka autobusů - 200 m

Vlakové mádraží - 630 m


Fotogalerie ubytování Penzion Asoft

Penzion Asoft recenze na ubytování v Příbrami

Reference na ubytování Penzion Asoft

Nabízí Penzion Asoft kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Asoft na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Asoft můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Asoft z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15242 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Asoft a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Asoft nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Asoft je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pribram/penzion-asoft">Penzion Asoft je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Asoft je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě