Pension Vyhlídka Lipno Přední Výtoň

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Vyhlídka Lipno

Přední Výtoň 38, Přední Výtoň
penziony a ubytování Přední Výtoň
Foto Pension Vyhlídka Lipno
Pension Vyhlídka Lipno si rezervujte online

I. Hotel - restaurace, jídelna, hotelové pokoje II. Areál RAD - rekreační apartmánové domky III. Bowling bar S O

Celoroční provoz se 20 letou tadicí. Bohaté služby pro hosty pode ročního období. Areál je v klidovém místě, bez rušivého provozu aut. Typická šumavská stavba hotelu s výhledem na jezero Lipno. Pokoje se nachází v podkroví a jsou perfekně vybavené. Konkrétně najdete v kolonce ubytování. V přízemí je recepce. Restarurace s dobovým vybavením a barem se 40 míst u stolu. Nekuřacká jídelna se 70 místy u stolu. Od jara do podzimu velká předzahrádka se 78 místy k sezení s překrásným pohledem na krajinu a jezero. Pro každého zdarma připojení WIFI. HoteLové pokoje jsou v podkroví s výhledem na okolí. Vedle hotelu je areál 21 RAD /rekreačních apartmánových domků/. Celkem lze ubytovat 108 osob. Velké parkoviště. Součástí areálu je plně vybavený Bowling bar / 2 dráhy / s možností posezení pro 30 osob. Podrobnostii v rubrice bowling bar. Dětské hřiště. velké parkoviště.

Pokoje v penzionu

Ubytování je možné: 1. HOTELOVÉ POKOJE - 4× čtyřlůžkové, oddělené 2 ložnice se společným sociální zázemím a TV; 4× dvoulůžkové, sociální zázemí a TV 2. RAD / Rekreační apartmánové domky / v počtu 21. Každý má 2 ubytovací místnosti s nábytkem, povlečeno, minibar, sprcha, teplá voda, WC, vytápění elektrickými přímotopy a svou předzahrádku. Na léto letní sedací soupravu. Při pobytu auta parkují u RAD. Podrobnosti v kolonce ubytování

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Vyhlídka Lipno stravování

Celoroční stravování. Široký jídelní lístek podle receptůry české i zahračniční kuchyně. Ceny stravování, které nikde jinde nenajdete. Velký výběr napojů, kávy, zmrzliny, pohárů. Točíme 12°Pilsner Urguell a 10°Gambrinus. Máme prostory jak pro kuřáky i nekuřáky. Od 1. 6. do 1. 10. veká přezahrádka s obsluhou - 75 míst. Podorbnosti v kolonce stravování

Popis okolí penzionu, Přední Výtoň a Jižní Čechy

Celý komplex Pensionu Vyhlídka se nachází na jižní části obce Přední Výtoň, na pravém břehu lipenského jezra. Oddělen od provozu vozidel. Pěkný výhled na jezero a zachovalou přírodu. V blízkosti se nachází Vítkův Hrádek, přehrada Lipno s elektrárnou, mnoho historických památek ve vzdáleností do 30 km. Od nás je jen 6 km silniční přejezd pro jízdu do Lince a Pasova. Místo, které v okolí již nikde nenajde.

Řekne se Přední Výtoň, Jižní Čechy, ale kde Pension Vyhlídka Lipno hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Vyhlídka Přední Výtoň 38 Přední Výtoň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Nejlepší dostupnost je osobním vozidlem a autobusem. V případě osobního vlaku je nejbližší stanice Lipno, vzdálená od nás 5 km.

Doplňující informace

Pestrá nabídka služeb umožňuje všem zájemců příjemný pobyt - rodinám s dětmi, školní mládeži, sportovcům, zájmovým a přátelským skupinám, rybářům. Pro všechny jsme zde po celý rok. Velmi příjemný spestřením pobytu je Bowling bar a tolik potřený klid. Dostatek parkovacích míst. V blízkosti do 300 m je velká špatně udržovaná pláž. Nově otevřená ciklostezka okolo jezera.


Fotogalerie ubytování Pension Vyhlídka Lipno

Pension Vyhlídka Lipno recenze na ubytování v Přední Výtoni

Reference na ubytování Pension Vyhlídka Lipno

Nabízí Pension Vyhlídka Lipno kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Vyhlídka Lipno na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Vyhlídka Lipno můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Vyhlídka Lipno z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11658 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Vyhlídka Lipno a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Vyhlídka Lipno nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Vyhlídka Lipno je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-predni-vyton/pension-vyhlidka-lipno">Pension Vyhlídka Lipno je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Vyhlídka Lipno je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě