Pension Chmelnice Praha

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Chmelnice

Na Chmelnici 1957/9, Praha
penziony a ubytování Praha-Žižkov
Foto Pension Chmelnice

Pension Chmelnice nabízí jednotlivcům a firmám krátkodobé i dlouhodobé ubytování za zvýhodněné ceny.

Pension Chmelnice se nachází v Praze 3 na Jarově v těsné blízkosti hlavní ulice Koněvova která směřuje od centra města na východ a jejím pokračováním je silnice vedoucí na Český Brod. Dopravní spojení s centrem města i ostatními částmi je vynikající, zajišťují ho především 3 denní a 1 noční tramvajová linka. Celková kapacita objektu činí 315 lůžek. Poskytujeme ubytování v samostaných apartmánech. Mimo to nabízíme i ubytování typu ubytovna, kdy si zákazník pronajme pokoj v dvojpokojovém apartmánu. Snažíme se tak vyjít vstříc různým požadavkům našich zákazníků. Vítáme dlouhodobé pobyty, které jsou zvýhodněné nižší cenou. Apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou a kuchyňkou. Pension nabízí bezdrátové připojení k internetu. K parkování svých automobilů mohou hosté využít podzemní garážová stání nebo vyhrazené parkoviště penzionu. Pro ubytované hosty je k dispozici prádelna se sušičkou, na recepci si lze půjčit žehličku.

Pokoje v penzionu

Nabízíme levné ubytování v několika kategoriích. Ubytovna: V této kategorii si host platí za pokoj, který má k dispozici po dobu, na kterou si předem zaplatil. Pokoje jsou ve dvojpokojových apartmánech s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou. Nabízíme tyto typy pokojů: jednolůžkový, dvojlůžkový, trojlůžkový. v rámci apartmánu 2+3 a dvojlůžkové pokoje v apartmánu 2+2. V pokojích je prováděn denně úklid. V ceně za ubytování jsou lůžkoviny připravené k povlečení, při dlouhodobém pobytu vyměňované 1 krát za 14 dní, spotřeba elektrické energie, tepla i vody. Uváděné ceny jsou za lůžko na noc. Pro bližší informace o volných kapacitách této kategorie je potřeba kontaktovat recepci pensionu. Penzion: Tato kategorie vychází vstříc hostům, kteří požadují pro své ubytování více soukromí a hledají proto samostatný pokoj. Penzion nabízí 2 různé úrovně pokojů vycházející vstříc různým požadavkům hostů. 1. úroveň Basic: Základní úroveň vycházející z kategorie Ubytovna, zde je k dispozici ložní prádlo připravené k povlečení, kuchyňka nevybavena nádobím, vlastní koupelna se sprchou a WC. 2. úroveň úroveň Standart: Tyto pokoje poskytují povlečená lůžka, ručník, mýdlo, toaletní papír, základní vybavení kuchyně nádobím, zrekonstruované vlastní koupelny se sprchou, toalety a kuchyňky.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Chmelnice stravování

Snídaně se u nás nepodávají. V komplexu budov, jehož součástí je i pension, se nachází stejnojmenná restaurace, jejíž výtečnou kuchyni můžeme vřele doporučit. Její otevírací doba je od 11.00 do pozdních nočních hodin.

Popis okolí penzionu, Praha

V těsném sousedství pensionu je restaurace, pošta, lékárna a obchody s potravinami, zdravotní středisko, bowling, herna, knihovna. V blízkosti se nachází veké autocentrum Auto Jarov - prodejce a servis vozů Škoda, VW, Seat, Audi, Česká spořitelna.

Řekne se Praha, ale kde Pension Chmelnice hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion a ubytovna Chmelnice Na Chmelnici 1957/9 Praha. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Spojení do centra zajišťují tramvajové linky 1, 9, 11. Cesta na Václavské nám. trvá asi 20 min.

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 3000 m
Centrum: 4000 m
Vlakové nádraží: 3000 m
Letiště: 10 km
Metro: 2000 m

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Chmelnice Praha Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, výtah, možnost vyprání prádla za poplatek 50 Kč, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 20 Kč, parkoviště za poplatek 100 Kč, internet za poplatek 20 Kč, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, taxi, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zapinkat stolní tenis.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Chmelnice poskytuje ubytování zaměřené zejména na levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Chmelnice nabízí: restaurace 50 m od penzionu, bar 200 m od penzionu, pizzerie 100 m od penzionu, cukrárna 500 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: solárium 50 m od penzionu, kasíno 100 m od penzionu.


Ceník ubytování Pension Chmelnice

Pension Chmelnice zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Žižkov.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Chmelnice

Pension Chmelnice recenze na ubytování v Praze

Reference na ubytování Pension Chmelnice

Nabízí Pension Chmelnice kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Chmelnice na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Chmelnice můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Chmelnice z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Chmelnice

Adresa a kontakt na Pension Chmelnice
Na Chmelnici 1957/9
13000 Praha


ev.č.14753 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Chmelnice a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Chmelnice nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Chmelnice je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-zizkov/pension-chmelnice">Pension Chmelnice je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Chmelnice je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 144 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.