Pension 15 Praha-Žižkov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension 15

Vlkova 452/15, Praha-Žižkov
penziony a ubytování Praha-Žižkov
Foto Pension 15
Pension 15 si rezervujte online

Rodinný Pension 15 je situován téměř v centru, v klidné části Prahy 3. V okolí naleznete množství restaurací a barů se širokou nabídkou typicky českých jídel a českého piva. Velmi příznivé ceny jsou lákavé zvláště pro mladé návštěvníky Prahy. V blízkosti pensionu se nachází rozsáhlý park Riegrovy sady, do centra - na Václavské náměstí - se dostanete za 10 minut. V těsné blízkosti je zastávka tramvají číslo 5, 9 a 26. Pouze jedna zastávka Vás dělí od Hlavního nádraží, kde je rovněž stanice metra.
V pensionu je k dispozici bezplatné WIFI, trezor v recepci, prádelna k dispozici, možnost parkování ve dvoře za poplatek.

Pokoje v penzionu

Pro hosty máme připravené účelně zařízené pokoje s umyvadlem na pokoji. Apartmány se nacházejí ve dvoře pensionu. Jsou vhodné až pro 5 osob. Každý má jednu ložnici, vlastní koupelnu a WC a samostatný vchod.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension 15 stravování

Snídaně formou švédských stolů se podávají od 8 do 10 hodin.

Řekne se Praha-Žižkov, ale kde Pension 15 hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension 15 Vlkova 452/15 Praha-Žižkov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Pension 15

Pension 15 recenze na ubytování v Praze-Žižkově

Reference na ubytování Pension 15

Nabízí Pension 15 kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension 15 na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension 15 můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension 15 z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10052 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension 15 a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension 15 nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension 15 je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-zizkov/pension-15">Pension 15 je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension 15 je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Pod vlekem
  Penzion Pod vlekem Penzion pod vlekem se nachází v provozní budově lyžařského vleku. Stavba byla dokončena v roce 2003. Celková kapacita…
  penziony Němčičky, ubytování od 490 Kč
 • Pension Kašperk
  Pension Kašperk Příjemný pension na okraji národního parku, na trase Srní, Kvilda, Modrava, nabízí kvalitní a cenově přístupné ubytování na Šumavě.…
  penziony Kašperské Hory, ubytování od 700 Kč v lokalitě Šumava
 • Penzion U Zvonku Litvínov
  Penzion U Zvonku Litvínov Penzion U Zvonku se nachází teměř v centru města Litvínov v blízkosti Krušných hor a nabízí příjemné ubytování ve čtyřech…
  penziony Litvínov, ubytování od 750 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě