Penzion Fort Zmrzlik Praha-Zadní Kopanina

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Fort Zmrzlik

K Zadní Kopanině 182, Praha-Zadní Kopanina
penziony a ubytování Praha-Zadní Kopanina
Foto Penzion Fort Zmrzlik

Poslední tichý kout v Praze s multi výbavou: Restaurace, velký a malý gril, penzion, autokemp, dětské hřiště. Plavecký bazén, tenisové hřiště, vířivka pro 6 osob. Sauna, parní kout, kulečník, šipky. Vyjížďky do okolí na koních a mnoho dalšího.

Zveme Vás k příjemnému posezení do restaurace Zmrzlík, která je situovaná na nerušeném místě, vhodném pro cyklistiku, turistiku či agroturistiku. V těsné blízkosti restaurace se nachází několik jezdeckých klubů s parkurovými a westernovými koňmi.

Rádi zajistíme grilování, firemní večírky, promoce, rauty, oslavy a menší svatební hostiny.

Kapacita restaurace je 36 míst. Kapacita penzionu jest max. 25 míst. Kapacita místa pro stany jest obrovská. V letních měsících je možnost posedět na venkovní zahrádce. Pro malé hosty je zde k dispozici dětské hřiště, pro sportovce tenisový kurt a pro ubytované hosty a členy klubu venkovní bazén, vířivka a sauna. Nabízíme řadu jídel z minutkové kuchyně. Specialitou našeho výčepu je čepované Svijanské nepasterizované pivo.

Na jednom místě tedy naleznete:

Restauraci, penzion, autokemp, dětské hřiště Plavecký bazén, tenisové hřiště, vířivka pro 6 osob Sauna, parní kout, kulečník, šipky Vyjížďky do okolí na koních Pro veškeré možnosti a podrobnosti nám zavolejte.

Pokoje v penzionu

Ubytování v pensionu o 7 pokojích v patře a podkroví. Nadherný výhled a společná 80m2 terasa s uchvacujícím výhledem do okolí pro pokoje 3, 4, 5, 7... . Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Penzion Fort Zmrzlik stravování

Mimo regulérního jídelníčku na výběr z mnoha jídel nabízíme speciality jako guláš z cukrovou třtinou a rumem a další. Specialitou jsou dva venkovní grily, kdy na přání opékáme jakékoliv maso do váhy 50kg. Dále na lávovém kameni mnoho jiných specialit.

Popis okolí penzionu, Praha-Zadní Kopanina

Opravdu poslední tiché a klidné místo v Praze obklopené chráněnou krajinou oblastí, divokými stády koní a jejich ještě divočejších majitelů.

Řekne se Praha-Zadní Kopanina, ale kde Penzion Fort Zmrzlik hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Fort Zmrzlík K Zadní Kopanině 182 Praha-Zadní Kopanina. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autobusová zastávka na znamení Zmrzlík autobusu číslo 256 je cca 0,7 metru od vchodu do restaurace, cesta na metro Nové Butovice trvá 14 minut a dalších 15 minut jízda do centra. Od letiště jsme vzdáleni cca 15-20 minut a proto jsme schopni naše klienty na letišti vyzvednout.

Doplňující informace

Zajímavosti a zvláštnosti
- stavba se datuje zpět do minulých staletí, jmenovitě rok 1992.
- V okolí jest více koní než lidí a jak známo, koně do restaurace často nechodí.
- Ještě nikdy nespal kůň zde v penzionu.
- Komplex byl vybudován z chýše 2+1 za což byl předchozí majitel řádně odměněn.
- Ubytovaní hosté většinou spí v horizontální poloze.
- V bazénu je občas mořská voda a ve whirpool pražské bubliny.
- Vedoucí restaurace je přívětivý orangután a hovoří plynule 74 jazyky.
- Ještě nikdy nebyl v okolí restaurace spatřen mrtvý bobr.
- Opravdu Poslední tiché a klidné místo v Praze obkopené chráněnou krajinou oblastí, divokými stády koní a jejich ještě divočejších majitelů, a lehce šumícími dráty vysokého napětí v dáli.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Fort Zmrzlik Praha-Zadní Kopanina Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, informační služba, možnost vyprání prádla, bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 100 Kč, bezbariérový přístup, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport za poplatek 100 Kč, úschovna jízdních kol, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku -, zahrát si tenis, tenisový kurt je, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je, namazat tága, billiard je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Fort Zmrzlik poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Fort Zmrzlik nabízí: restaurace, zahrádka.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, jízda na koni, pára, whirlpool.


Ceník ubytování Penzion Fort Zmrzlik

Ubytování Praha-Zadní Kopanina
od 400 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion Fort Zmrzlik

Penzion Fort Zmrzlik recenze na ubytování v Praze-Zadní Kopanině

Reference na ubytování Penzion Fort Zmrzlik

Nabízí Penzion Fort Zmrzlik kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Fort Zmrzlik na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Fort Zmrzlik můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Fort Zmrzlik z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Fort Zmrzlik

Adresa a kontakt na Penzion Fort Zmrzlik
K Zadní Kopanině 182
15500 Praha-Zadní Kopanina


ev.č.10144 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Fort Zmrzlik a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Fort Zmrzlik nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Fort Zmrzlik je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-zadni-kopanina/penzion-fort-zmrzlik">Penzion Fort Zmrzlik je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Fort Zmrzlik je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě