Pension Hattrick Praha-Záběhlice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Hattrick

Záběhlická 53, Praha-Záběhlice
penziony a ubytování Praha-Záběhlice
Foto Pension Hattrick

Rodinný Pension Hattrick se nachází v Záběhlicích, klidné části Prahy 10,20 minut od centra města. V bezprostřední blízkosti penzionu naleznete Sportovní areál Hamr a Hamerský rybník.

Pension nabízí pohodlné ubytování v Praze. Deset jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojů a apartmá vám poskytne pohodlné ubytování nejen na služební cestě, ale i na romantickém výletu do Prahy. Děti jsou u nás vítané.

Dominantou pensionu je vinný sklípek vhodný pro krátkou vinnou turistiku v Praze. Mezi vybavení pensionu patří bezpečné parkoviště v Praze, sauna s vířivou vanou a solárium. Wi-fi internetové připojení je v celém pensionu zdarma.

Pokoje v penzionu

Pension Hattrick nabízí svým klientům naprosté soukromí. K dispozici je 10 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů a apartmá. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s fénem, televizi, lednici, kuchyňský kout a internetové připojení zdarma. Pokoje jsou vyzdobené uměleckým kováním a historickým nábytkem.

Apartmán pro 2 osoby - prostorné apartmá se skládá ze dvou pokojů, předsíňky s vestavěnou skříní a trezorem. Ložnice je vybavena originální kovanou manželskou postelí, LCD televizorem a úložným prostorem. V obývacím pokoji je k dispozici gauč, jídelní stůl, kuchyňská linka s lednicí a varnou konvicí. Koupelna je oddělena od WC. Je vybavena vanou, fénem a toaletními potřebami.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 12:00:00 hod.

Pension Hattrick stravování

Součástí pensionu Hattrick je vinný sklípek s posezením až pro 30 osob. Atmosféra, kterou vytváří klenutý strop a historická výzdoba, Vás během večera přenese na Moravu a přesto budete v Praze.

Pro milovníky dobrého vína jsme připravili výběr svěžích, archívních i ledový moravských vín. Našim hostům nabízíme degustaci ze 4 vzorků vín s lehkým občerstvením. Pro skupiny rádi zařídíme řízenou ochutnávku, hudbu, studený raut vytvořený na míru dle vašich požadavků a přání. Sklípek je vhodný nejen pro posezení s přáteli u dobrého vína, ale i pro narozeninové oslavy, výročí, či firemní večírky. Prostor lze pronajmout také vinařům pro prezentaci jejich produktů.

Řekne se Praha-Záběhlice, ale kde Pension Hattrick hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Hattrick Záběhlická 53 Praha-Záběhlice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Hattrick

Pension Hattrick zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Záběhlice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Hattrick

Pension Hattrick recenze na ubytování v Praze-Záběhlicích

Reference na ubytování Pension Hattrick

Nabízí Pension Hattrick kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Hattrick na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Hattrick můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Hattrick z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Hattrick

Adresa a kontakt na Pension Hattrick
Záběhlická 53
10600 Praha-Záběhlice


ev.č.10021 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Hattrick a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Hattrick nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Hattrick je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-zabehlice/pension-hattrick">Pension Hattrick je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Hattrick je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě