Penzion Rohožník Praha

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Rohožník

Foto Penzion Rohožník
Penzion Rohožník si rezervujte online

Hledáte levné a příjemné ubytování v Praze? Penzion Rohožník je tou pravou volbou! Nabízíme ubytování pro jednotlivce, firmy, sportovní a školní zájezdy, studentské a jiné skupiny. K dispozici je 47 pokojů (1 - 4 lůžkové).

Penzion Rohožník nabízí levné ubytování pro jednotlivce, firmy, sportovní a školní zájezdy, studentské a jiné skupiny. K dispozici je 47 pokojů (1 - 4 lůžkové), s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj má samostatný balkon. Na každém patře je k dispozici také velká kuchyň s lednicí, sporákem a mikrovlnkou.

Penzion Rohožník Vám nabízí také následovní služby:

-bezpečnost (penzion je nonstop střežen kamerovým systémem

-internet (k dispozici Wi-Fi připojení zdarma

-parkování vedle penzionu zdarma

-dobrá dostupnost (v blízkém okolí supermarket, restaurace, zdravotnické zařízení s lékárnou, banka s bankomatem, kadeřnictví, pošta, zastávka autobusu 100 m od budovy).

-prádelna se sušárnou

-přímo v budově se nachází příjemná a cenově dostupná pizzerie.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Penzion Rohožník stravování

Možnost objednání snídaní, obědů i večeří. Přímo v objektu penzionu se nachází vinárna a příjemná cenově dostupná restaurace.

Popis okolí penzionu, Praha

Klidné, hezké okolí, v těsné blízkosti penzionu se nachází Klánovický a Úvalský lesopark. Nedaleko od budovy najdete supermarket, kadeřnictví, zdravotnícké zařízení s lékárnou.

Řekne se Praha, ale kde Penzion Rohožník hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Rohožník Malešovská 1642 Praha. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Zastávka autobusu je vzdálená 100 m od penzionu. K dispozici je přímé spojení autobusem na metro Černý Most a Depo Hostivař. Dobré spojení do centra autem, nebo s MHD.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Rohožník Praha Vám nabízí při pobytu následující služby: konferenční nebo společenská místnost pro 40 osob, TV místnost, informační služba, zdravotní středisko 150 m od penzionu, možnost vyprání prádla za poplatek 30 Kč, bezpečnostní schránka, obchodní centrum 5000 m od penzionu, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin, zajištění kulturních a sportovních akcí, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu, kadeřnictví 100 m od penzionu, internetový koutek.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Rohožník poskytuje ubytování zaměřené zejména na levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Rohožník nabízí: restaurace, bar 300 m od penzionu, pizzerie, vinárna, kavárna, sklípek 300 m od penzionu, pivnice 500 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště 200 m od penzionu, houbaření.


Fotogalerie ubytování Penzion Rohožník

Penzion Rohožník recenze na ubytování v Praze

Reference na ubytování Penzion Rohožník

Nabízí Penzion Rohožník kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Rohožník na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Rohožník můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Rohožník z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14748 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Rohožník a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Rohožník nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Rohožník je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-ujezd-nad-lesy/penzion-rohoznik">Penzion Rohožník je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Rohožník je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 353 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.