Suite Ohrada Praha-Stodůlky

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Suite Ohrada

Na Hvížďalce 10, Praha-Stodůlky
penziony a ubytování Praha-Stodůlky
Foto Suite Ohrada

Suite ohrada disponuje 1-4 lůžkovým studiem a 1-5 lůžkovým pokojem, oba s vlastním sociálním zařízením. Pokoje se nachází v rodinném domě v klidné lokalitě městské části Praha 13 - Lužiny. V blízkosti se nachází též autobusová zastávka, cyklostezka a stanice metra Lužiny, která vede do historického centra města Prahy. Oba pokoje disponují výhledem na Praha, přičemž můžete zaparkovat zdarma přímo před domem.

Suite OHRADA – Pokoje
V Suite Ohrada se nachází studio pro až 4 osoby a až pětilůžkový pokoj, obojí se nachází ve 2. patře rodinného domu s výhledem na Prahu. Pokoje jsou svou velikostí vhodné pro jednotlivce i skupiny.
Studio je rozděleno na jeden velký pokoj a koupelnu se sociálním zařízením a se sprchovým koutem, , bezdrátové wifi připojení, varná konvice, nádobí, ale je zde i televize se satelitním příjmem. Malá zvířata akceptována. Pětilůžkový pokoj má též vlastní sociální zařízení se vstupem přes malou společnou chodbičku.

Pokoje v penzionu

V Suite Ohrada se nachází studio pro až 4 osoby a až pětilůžkový pokoj, obojí se nachází ve 2. patře rodinného domu s výhledem na Prahu. Pokoj vhodné pro jednotlivce i menší skupinky.
Studio je rozděleno na jeden velký pokoj a koupelnu se sociálním zařízením a se sprchovým koutem, , bezdrátové wifi připojení, varná konvice, nádobí, ale je zde i televize se satelitním příjmem. Malá zvířata akceptována. Pětilůžkový pokoj má též vlastní sociální zařízení se vstupem přes malou společnou chodbičku. Suite ohrada nedisponuje recepcí.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Suite Ohrada stravování

Apartmán Suite Ohrada nedisponuje vlastním gastronomickým zařízením, lze však využít služeb nedaleké restaurace U Šimáčků, v jejíž nabídce se nachází pokrmy z tradiční české kuchyně, popřípadě restaurace Svatý Prokop, která se nachází 300 m od apartmánu na ulici Velichovská.

Popis okolí penzionu, Praha-Stodůlky

Nedaleko apartmánů se nachází cyklostezka a turistické trasy, které vedou k přírodnímu parku Prokopské údolí a Dalejské údolí, odkud se můžete vydat na Smíchov, kde se nachází letohrádek Portheimka.
Přes park Sacré Coer se pak dostanete ke kostelu sv. Gabriela, v jehož těsné blízkosti se nachází Letohrádek Kinských s muzeem Musaion, který je zaměřen na tradiční lidovou kulturu.
Asi 4 km od apartmánu pak stojí za vidění středověké městečko Řepora a v nedalekých Zubzanech Automuzeum Praga.

Řekne se Praha-Stodůlky, ale kde Suite Ohrada hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Suite OHRADA Na Hvížďalce 10 Praha-Stodůlky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Pokoje se nachází 10 minut peší chůzí od metra stanice Lužiny. Po výstupu z metra vede nejkratší cesta ulicí Archelogická. Po této ulici se dostanete až k dvouproudové silnici, kterou přejdete. Nyní uvidíte rodinné domy, tj. Malá ohrada. První ulice je Na Hvížďalce. Cesta možná i ze stanice metra Nové Butovice. Z této stanice trvá cesta 3 minuty- výstupní stanice je Malá Ohrada (na znamení). Staví zde autobusy 235, 225, 256.


Ceník ubytování Suite Ohrada

Suite Ohrada zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Stodůlky.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Suite Ohrada

Suite Ohrada recenze na ubytování v Praze-Stodůlkách

Reference na ubytování Suite Ohrada

Nabízí Suite Ohrada kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Suite Ohrada na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Suite Ohrada můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Suite Ohrada z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Suite Ohrada

Adresa a kontakt na Suite Ohrada
Na Hvížďalce 10
15500 Praha-Stodůlky


ev.č.14832 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Suite Ohrada a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Suite Ohrada nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Suite Ohrada je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-stodulky/suite-ohrada">Suite Ohrada je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Suite Ohrada je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 79 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.