Pushkin Apartments Praha-Staré Město

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pushkin Apartments

Husova 14, Praha-Staré Město
penziony a ubytování Praha-Staré Město
Foto Pushkin Apartments
Pushkin Apartments si rezervujte online

Apartments Pushkin nabízí pohodlné ubytování nejen pro páry a rodiny, kteří přijeli do Prahy strávit dovolenou, ale i pro business ubytování pro obchodní cestující. V přízemí domu Vám můžeme nabídnout výbornou kuchyni s milou obsluhou v restauraci Puškin, vinárně Puškina Café-Bar Puškin se slevou 25 % na vaši konzumaci. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, trezor na pokoji, TV/ SAT, vysoušeč vlasů, žehlička apod.

Apartments Pushkinnabízí pohodlné ubytování nejen pro páry a rodiny, kteří přijeli do Prahy strávit dovolenou, ale i pro business ubytování pro obchodní cestující. V přízemí domu Vám můžeme nabídnout výbornou kuchyni s milou obsluhou v restauraci Puškin, vinárně Puškina Café-Bar Puškin se slevou 25 % na Vaši konzumaci. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, trezor na pokoji, TV/ SAT, vysoušeč vlasů, žehlička, žehlící prkno, varná konvice, vařič, vybavená kuchyňská linka.

Pokoje v penzionu

Apartments Pushkin jsou komfotně vybaveny, v jejich vybavení nechybí kromě standardního vybavení (WC, TV + SAT, trezor, kuchyňka) také vysoušeč vlasů, wifi, žehlící prkno a žehlička.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pushkin Apartments stravování

Hosté ubytováni v našich apartmánech mají 25% slevu na veškerou konzumaci jídel a nápojů.

Řekne se Praha-Staré Město, ale kde Pushkin Apartments hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pushkin APARTMENTS Husova 14 Praha-Staré Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Jak se k nám dostanete Zajišťujeme transfer z letiště Václava Havla i na letiště, transfer z vlakového a autobusového nádraží za poplatek. Městská hromadná doprava z letiště autobusem číslo 119 pojedete 20 minut do stanice metra linky A Dejvická (zelená linka) a dále 6 minut metrem do centra do stanice Staroměstská.

Doplňující informace

Upozornění: Výtah se nachází v prvním patře budovy. Slouží pro jednu osobu a jedno zavazadlo. Přesto jsme rádi, že po dlouhých komlikacích nám ho povolili, neboť se nacházíme v historickém centru.


Fotogalerie ubytování Pushkin Apartments

Pushkin Apartments recenze na ubytování v Praze-Starém Městě

Reference na ubytování Pushkin Apartments

Nabízí Pushkin Apartments kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pushkin Apartments na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pushkin Apartments můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pushkin Apartments z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14849 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pushkin Apartments a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pushkin Apartments nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pushkin Apartments je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-stare-mesto/pushkin-apartments">Pushkin Apartments je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pushkin Apartments je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Purkmistra
  Penzion U Purkmistra Příjemné chvíle v romantickém městečku Polička Vám pomůže zpříjemnit pobyt v klidném Penzionu U Purkmistra. V penzionu U Purkmistra…
  penziony Polička, ubytování od 1300 Kč
 • Penzion Minor
  Penzion Minor Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní a možností uzavřeného parkování, nedaleko centra…
  penziony České Budějovice, ubytování od 750 Kč
 • Penzion J.R.
  Penzion J.R. Penzion J. R. naleznete v západočeské obci Drmoul, vzdálené necelé 3km od Mariánských Lázní. Penzion J. R.…
  penziony Drmoul, ubytování od 400 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě