Pension Paldus Praha-Ruzyně

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Paldus

Jinočanská 107/25, Praha-Ruzyně
penziony a ubytování Praha-Ruzyně
Foto Pension Paldus
Pension Paldus si rezervujte online

Pension hotelového typu nabízí ubytování s odvozem na letiště Václava Havla v Praze. Vzdálenost od letiště cca 4, 5 Km, autem 10min.

Pension se nachází v blízkosti dálničního okruhu silnice na Karlovy Vary a 4,5 km od letiště Ruzyně a nedaleko Pražského hradu. Zastávka MHD 150m od pensionu, do centra trvá cesta MHD 20min.

Pension Paldus nabízí pokoje a studia s bezplatným připojením na WIFI a soukromé parkoviště přímo v objektu.

Každý pokoj je vybaven koupelnou s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV/SAT, trezor. Tři pokoje mají balkón. Studia mají navíc kuchynský kout s lednicí. V ceně ubytování je snídaně, parkování, všechny poplatky a DPH. V okruhu od 300m do 700m je několik restaurací.

Pokoje v penzionu

Pension Paldus nabízí pokoje a studia v rezidenční čtvrti Prahy 6.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Popis okolí penzionu, Praha-Ruzyně

Obora Hvězda 50m od pensionu (turistika, cykloturistika), tenisové kurty 100m od pensionu, 150m od pensionu je krytá hala. 4km od pensionu krytý bazén se saunou a fitcentrem.

Řekne se Praha-Ruzyně, ale kde Pension Paldus hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Paldus Jinočanská 107/25 Praha-Ruzyně. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

autobusová zastávka je 150m od pensionu

Doplňující informace

Zvířata nejsou povolena. Všechny pokoje jsou nekuřácké (možnost kouření na balkóně). Možnost připojení k internetu. Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Sprchový kout na pokoji Satelit na pokoji Přístup veřejnou dopravou 2 - dvoulůžkový pokoj

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Paldus Praha-Ruzyně Vám nabízí při pobytu následující služby: bezpečnostní schránka, parkoviště u penzionu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí.


Fotogalerie ubytování Pension Paldus

Pension Paldus recenze na ubytování v Praze-Ruzyni

Reference na ubytování Pension Paldus

Nabízí Pension Paldus kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Paldus na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Paldus můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Paldus z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10163 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Paldus a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Paldus nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Paldus je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-ruzyne/pension-paldus">Pension Paldus je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Paldus je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě