Penzion Zderaz Praha-Nové Město

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zderaz

Na Zderaze 271/8, Praha-Nové Město
penziony a ubytování Praha-Nové Město

Apartmány Zderaz patří mezi nejlépe hodnocené v Praze, nabízejí příjemné a pohodlné ubytování za dobrou cenu. Nachází se v klidné ulici v samém centru starobylé Prahy.

Díky své jedinečnosti je tato část města pod ochranou UNESCO. Dokonce i dům, ve kterém se apartmány nachází, je kulturní památkou, jejíž původ sahá až do 16. století. Objekt byl roku 1846 přestavěn v klasicistním stylu a tato jeho tvář se dochovala do dnes.

A nejen to, i lokalita ve které se naše apartmány nachází je velmi dobrá. Během několika minut se pěšky dostanete na Václavské náměstí, nebo ke Karlovu mostu.

Tančící dům, výstavní síň Mánes, Karlovo náměstí a Národní divadlo jsou doslova pár kroků od nás.

Pokoje v penzionu

Každé apartmá je zařízeno pohodlným nábytkem - kuchyní, koupelnou se sprchou a toaletou. Samozřejmostí je ložní povlečení, ručníky a osušky, toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, televize, bezpečnostní schránka, káva a čaj.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Praha-Nové Město, ale kde Penzion Zderaz hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Zderaz Na Zderaze 8 Praha-Nové Město. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion Zderaz

Penzion Zderaz zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Nové Město.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Zderaz

Penzion Zderaz recenze na ubytování v Praze-Novém Městě

Reference na ubytování Penzion Zderaz

Nabízí Penzion Zderaz kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zderaz na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zderaz můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zderaz z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10039 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zderaz a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zderaz nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zderaz je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-nove-mesto/penzion-zderaz">Penzion Zderaz je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zderaz je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě