Penzion Nika Praha-Krč

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Nika

Na krčské stráni 722/52, Praha-Krč
penziony a ubytování Praha-Krč
Foto Penzion Nika
Penzion Nika si rezervujte online

Penzion Nika se nachází v klidné vilové části Prahy, jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy (Václavského náměstí a Staroměstského náměstí).

Pro motoristy: v blízkosti je sjezd na dálnici E50, přecházející Prahou a parkoviště pro 3 auta přímo v areálu Hotelu (rezervace je nutná).

Ubytování v 1, 2, 3- lůžkových pokojích. Informujte prosím Pension Nika o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Penzion Nika se nachází v klidné vilové části Prahy, jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy (Václavského náměstí a Staroměstského náměstí).

Jen pár minut chůze od Hotelu umístěné byznys centra nákzkosti je sjezd na dálnici E50, přecházející Prahou a parkoviště pro 3 auta přímo v areálu Hotelu (reyervace je nutná).

Ubytováví v 1, 2, 3- lůžkových pokojích.

Pro vaše pohodlí každý pokoj je vybaven koupelnou, připojení k internet (Wi-Fi). Všem hostům nabízíme kontinentální snídaně v útulné jídelně s terasou. Informujte prosím Pension Nika o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

V hotelu můžete rezervovat transfer z / na letiště.

Každé ráno připravujeme chutnou snídani pro každého hosta (v ceně ubytování).

Pokoje v penzionu

Ubytováví v 1, 2, 3- lůžkových pokojích.

Pro vaše pohodlí každý pokoj je vybaven koupelnou, připojení k internet (Wi-Fi). Všem hostům nabízíme vynikající kontinentální snídaně v útulné jídelně s terasou, kde se dá vařit na grilu.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Nika stravování

Každé ráno připravujeme chutnou snídani pro každého hosta (v ceně ubytování).

Čas podávání snídaně si můžete vybrat.

Pokud se chystáte na ranní prohlídku nebo výlet a nestíháte snídani, připravíme ji pro Vás a můžete ji vzít s sebou.

Řekne se Praha-Krč, ale kde Penzion Nika hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Nika Na krčské stráni 722/52 Praha-Krč. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy (Václavského náměstí a Staroměstského náměstí).

Pro motoristy: v blízkosti je sjezd na dálnici E50, přecházející Prahou a parkoviště pro 3 auta přímo v areálu Hotelu (rezervace je nutná).

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Nika Praha-Krč Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, recepce 24 hodin.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Nika poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.


Ceník ubytování Penzion Nika

Penzion Nika zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Krč.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Nika

Penzion Nika recenze na ubytování v Praze-Krči

Reference na ubytování Penzion Nika

Nabízí Penzion Nika kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Nika na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Nika můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Nika z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10057 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Nika a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Nika nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Nika je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-krc/penzion-nika">Penzion Nika je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Nika je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě