Penzion Alice Praha Praha-Karlín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Alice Praha

Sokolovská 90/30, Praha-Karlín
penziony a ubytování Praha-Karlín
Foto Penzion Alice Praha

Penzion Alice nabízí ubytování jen 10 minut chůze od historického centra města, poblíž stanice Florenc.

Pro Váš pobyt v Praze nabízíme ubytování v penzionu s rodinnou atmosférou, nacházející se v centru města. Vznikl rekonstrukcí starého pavlačového domu z počátku 19. stol.

Nabízíme ubytování nejen v pokojích, malých a velkých apartmánech, ale i turistická lůžka.

Zajistíme transfery z / na letiště, výlety po okolí, popř. vstupenky na kulturní akce. K dispozici je též směnárna, internet a wi-fi, kopírovací, faxové a telefonní služby, parkování na vyžádání.

Pokoje v penzionu

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou a WC, satelitní LCD TV, kuchyňské vybavení (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, příbory, čaj+ káva zdarma), trezor, vysoušeč vlasů, žehlička, wi-fi připojení.

Některé pokoje mohou mít sociální zařízení přes chodbičku.

Vybavení apartmánů: koupelna se sprchou a WC, satelitní LCD TV, plně vybavená kuchyň (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, sporák, nádobí, příbory, čaj+ káva zdarma), jídelní stůl, trezor, vysoušeč vlasů, žehlička, wi-fi připojení.

Turistická lůžka mají sociální zařízení společné.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 12:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Alice Praha stravování

V recepci penzionu je možné si za částku 100, - CZK/osoba (4, - EUR) zakoupit snídaňové vouchery. Snídaně jsou formou švédských stolů, každý den od 7:00 do 10:00.

Řekne se Praha-Karlín, ale kde Penzion Alice Praha hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Alice Sokolovská 30 Praha-Karlín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Psy a kočky na pokoji povolujeme zdarma.

V celém penzionu je zavedeno bezplatné připojení Wi-Fi. Na recepci penzionu mohou naši hosté zdarma využít dvou počítačů s připojením k internetu.

Na požádání Vám zajistíme parkování v kryté garáži za příplatek 300, - Kč / vůz / noc.

Platby debetní či kreditní kartou jsou účtovány s 2% přirážkou z hrazené ceny.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Alice Praha Praha-Karlín Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, bezpečnostní schránka na pokoji, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště za poplatek 300 Kč, internet na pokoji, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, sekretářské služby, směnárna v penzionu, internetový koutek.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 300 m od penzionu, zahrát bowling 400 m od penzionu, zacvičit si aerobik 400 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Alice Praha poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, pobyty s dětmi, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Alice Praha nabízí: restaurace 10 m od penzionu, pizzerie 50 m od penzionu, kavárna 50 m od penzionu, cukrárna 50 m od penzionu, pivnice 50 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 300 m od penzionu, noční klub 500 m od penzionu, diskotéka 500 m od penzionu, kino 500 m od penzionu, divadlo 500 m od penzionu, solárium 100 m od penzionu, kasíno 300 m od penzionu, whirlpool 300 m od penzionu, masáže 300 m od penzionu.


Ceník ubytování Penzion Alice Praha

Penzion Alice Praha zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Karlín.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Penzion Alice Praha

Penzion Alice Praha recenze na ubytování v Praze-Karlíně

Reference na ubytování Penzion Alice Praha

Nabízí Penzion Alice Praha kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Alice Praha na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Alice Praha můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Alice Praha z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion Alice Praha

Adresa a kontakt na Penzion Alice Praha
Sokolovská 90/30
18600 Praha-Karlín


ev.č.10227 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Alice Praha a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Alice Praha nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Alice Praha je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-karlin/penzion-alice-praha">Penzion Alice Praha je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Alice Praha je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě