Penzion Aaron Praha-Karlín

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Aaron

Křižíkova 173/42, Praha-Karlín
penziony a ubytování Praha-Karlín
Foto Penzion Aaron
Penzion Aaron si rezervujte online

Pension AARON je nově postavený a otevřený rodinný pension nabízející všem hostům příjemný a klidný pobyt v centru Prahy. Jeho velkou výhodou je umístění v klidné ulici pouze 5 minut od historického centra Prahy.
Pension AARON je situován v těsné blízkosti stanice metra B - Křižíkova - 100m, a stanice tramvají - 150m. Historické centrum je vzdáleno pouze 3 zastávky tramvají, nebo 2 zastávky metrem. Vaše auto je možné zaparkovat na ulici před pensionem, nebo na blízkém hlídaném parkovišti.

Pokoje v penzionu

Nabízíme jedno- až čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní příslušenství (sprcha, toaleta), TV a Wi-Fi internetové připojení zdarma. V pokojích je samozřejmě veškeré vybavení úplně nové. Snídaně, která je zahrnuta v ceně je podávána ve společenské místnosti, kde je i TV a rádio. K dispozici je též telefon, lednice, ventilátor, žehlička, směnárna, možnost reservace vstupenek, průvodce, fax, e-mail, taxi atd.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Řekne se Praha-Karlín, ale kde Penzion Aaron hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Aaron pension Křižíkova 42 Praha-Karlín. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Aaron Praha-Karlín Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, bezpečnostní schránka, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme v penzionu, parkoviště u penzionu, internet v penzionu, rezervace letenek, zajištění kulturních a sportovních akcí, hotelový transport, taxi, úschovna jízdních kol, směnárna v penzionu.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion Aaron nabízí: zahrádka.


Fotogalerie ubytování Penzion Aaron

Penzion Aaron recenze na ubytování v Praze-Karlíně

Reference na ubytování Penzion Aaron

Nabízí Penzion Aaron kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Aaron na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Aaron můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Aaron z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10226 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Aaron a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Aaron nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Aaron je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-karlin/penzion-aaron">Penzion Aaron je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Aaron je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 195 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.