Apartmán Letná Praha

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmán Letná

Foto Apartmán Letná
Apartmán Letná si rezervujte online

dvouložnicový apartmán pro 2 - 7 os. , 10 min. pěšky od historického centra, výborně vybaven, parkoviště & internet & minibar zdarmadvouložnicový apartmán pro 2 - 7 os. , 10 min. pěšky od historického centra, výborně vybaven, parkoviště & internet & minibar zdarma

Apartmán je vzdálen od historického centra 3 zastávky tramvají nebo 5 - 10 minut pěšky. Nedaleko je park Letná, fotbalový stadion AC Sparta Praha a také Tesla hokejová aréna téhož klubu.

Ubytování je poskytováno pro 2 - 7 osob ve dvou oddělených ložnicích.

Uzamčené parkování je k dispozici u objektu a je zdarma, zvířata jsou v hotelu povolená a neúčtuje se za ně žádný poplatek.

Pokoje v penzionu

Vybavení apartmánu: moderní a plně vybavená kuchyňská linka, lednice, mikrovlnná trouba, LCD televize se satelitem, DVD přehrávač a CD přehrávač, počítač s internetovým připojením + WIFI (zdarma), koupelna se sprchovým koutem, kávovar, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, klimatizace, možnost dětské postýlky (zdarma).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 13:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Praha, ale kde Apartmán Letná hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmán Letná Letohradská 7 Praha. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Doplňující informace

Mimosezona a hlavní sezona - min. počet nocí 3, období Vánoc a Silvestra (23. 12. - 5. 1.) potom min. 7 nocí.


Fotogalerie ubytování Apartmán Letná

Apartmán Letná recenze na ubytování v Praze

Reference na ubytování Apartmán Letná

Nabízí Apartmán Letná kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmán Letná na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmán Letná můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmán Letná z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14827 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmán Letná a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmán Letná nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmán Letná je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-holesovice/apartman-letna">Apartmán Letná je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmán Letná je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 577 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.