Pension Hanspaulka Praha-Dejvice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Hanspaulka

Za Hanspaulkou 877/9, Praha-Dejvice
penziony a ubytování Praha-Dejvice
Foto Pension Hanspaulka

Rodinný pension v residenční čtvrti vil se zahradami.

Zrekonstruovaná tří podlažní vila s útulnými pokoji. V přízemí je tzv. zahradní pokoj s vlastním soc. vybavením, ve 2. patře je samostatný pokoj s vlastním soc. vybavením a ve střešní vestavbě jsou dva atikové pokoje s nádherným výhledem a přilehlou koupelnou se sprch. koutem a wc. Hosté mají dostatek soukromí, ticha a klidu. Manželský pár, který pension vlastní je připraven Vám pomoci s orientací v lokalitě. Výhodou je bezpečné parkování před domem zdarma. Nadstandardní bezpečí, jednoduché parkování, ideální dostupnost jak do centra - především do historické části Starého města. Pražský hrad je v blízkosti a dostupný MHD bez přestupů. Pension je také ideálně položený vůči ruzyňskému letišti. Rodina nabízí zázemí, nápomoc a zároveň diskrétnost. Pokoje mají vlastní vstup z centrálního schodiště. Po dohodě při příjezdu možnost snídaní dle přání hostů.

Pokoje v penzionu

Pokoje jsou jednoduché, nabízí postele se zdravotními matracemi, koberci, topením, WIFI internetem zdarma a přilehlými koupelnami se sprchovými kouty a toaletami. Z pokojů jsou krásné výhledy na Prahu. Pokoje nejsou bezbariérové. Vzledem k umístění v patře bez výtahu nejsou vhodné pro nepohyblivé osoby. Pension není vhodný pro rodiny s dětmi. Dětem není poskytováno ubytování zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:30:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:30:00 hod.

Pension Hanspaulka stravování

Pension podává snídaně, pokud to okolnosti provozovatelů umožňují a s hosty se na místě dohodnou. Hosté jsou dotázáni při příjezdu v kolik hodin si přejí snídat a jaké jídlo ke snídani preferují. Snídaně je placena zvlášť.

Popis okolí penzionu, Praha-Dejvice

V okolí je 100m zastávka veřejné dopravy - městský autobus. Před domem je park a za domem je okrasná zahrada. V okolí je několik restaurací a obchody. V blízkosti je i křesťanský kostel U Matěje. Vily v sousedství patří ambasádám a patří mezi nejprestižnější a nejdražší část Prahy díky těsné blízkosti centra a zároveň množství parku a zeleně.

Řekne se Praha-Dejvice, ale kde Pension Hanspaulka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Hanspaulka Za Hanspaulkou 877/9 Praha-Dejvice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Do Pensionu přijedete ideálně busem č. 131 ze stanice metra A - Bořislavka do stanice Dyrinka. Zde vysedněte a odbočte v pravo ve směru jízdy do ulice Na Dyrince a jděte až k ulici Za Hanspaulkou. Minete dvě kolmé ulice. Náš dům je v ulici Za Hanspaulkou vlevo na malém náměstíčku s dětským hřištěm uprostřed.

Vozem je nejlepší přijet z ul. Evropská - odbočíte do ulice Šárecká a ta vede k naší ulici Za Hanspaulkou - v prudkém kopci ale my bydlíme až na jeho vrcholu na malém náměstíčku.

Pension je přístupný nejlépe busem č. 131. Zastávka je 200m od domu a bus jede na stanici metra Bořislavka nebo Hradčanská poblíž Pražského Hradu. Zde je možné přestoupit na Metro a do 10 minut dojet na Malou Stranu, Staroměstskou či Václavské náměstí. Celá cesta trvá max. 30min. do centra s přestupem na metro. Bus jezdí do půlnoci každé 3 - 10 minut. V noci stojí asi 10min. pěšky od domu noční tramvaje.

Doplňující informace

Velice uvítáme, pokud nám napíšete nebo zavoláte čas příjezdu, abychom Vás čekali.

Kuchyňka není k dispozici ani z bezpečnostních důvodů nedovolujeme varné konvice a j. elektrické zařízení.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Hanspaulka Praha-Dejvice Vám nabízí při pobytu následující služby: parkoviště u penzionu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, průvodce, úschovna jízdních kol.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Hanspaulka poskytuje ubytování zaměřené zejména na kongresy, business, levné ubytování.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Hanspaulka nabízí: restaurace 1000 m od penzionu, bar 1500 m od penzionu, pizzerie 1000 m od penzionu, pivnice 1600 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 500 m od penzionu, dětské hřiště 50 m od penzionu, lázně - wellness 500 m od penzionu.


Ceník ubytování Pension Hanspaulka

Pension Hanspaulka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Praha-Dejvice.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Hanspaulka

Pension Hanspaulka recenze na ubytování v Praze-Dejvicích

Reference na ubytování Pension Hanspaulka

Nabízí Pension Hanspaulka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Hanspaulka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Hanspaulka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Hanspaulka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Hanspaulka

Adresa a kontakt na Pension Hanspaulka
Za Hanspaulkou 877/9
16000 Praha-Dejvice


ev.č.10156 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Hanspaulka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Hanspaulka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Hanspaulka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-dejvice/pension-hanspaulka">Pension Hanspaulka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Hanspaulka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě