Penzion Ariane Praha-Chodov

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Ariane

K Hrnčířům 21, Praha-Chodov
penziony a ubytování Praha-Chodov
Foto Penzion Ariane
Penzion Ariane si rezervujte online

Penzion Ariane nabízí klasický hotelový provoz. Je situován v klidné části Prahy 4 v nově postaveném objektu, který se nachází 150 m od dálnice D1 směr Brno a 700 m od stanice metra trasy C (Opatov).
Parkování pod uzavřením na vlastním parkovišti poskytujeme zdarma. Teplé nápoje z vybavené kuchyňky na pokoji zdarma. Konzumace studených nápojů z minibaru se hradí při odjezdu.

Pokoje v penzionu

Nabízíme ubytování v prostorných, moderních apartmánech – studiích s vlastním soc. zařízením s vanou, s kuchyňským koutem, lednicí s minibarem, satelitním TV, mikrovlnou troubou a internetovým připojením zdarma.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Ariane stravování

Snídaně za příplatek, podáváme přímo na Váš pokoj ve Vámi určený čas na servírovacích stolcích. Vynikající stravování nabízí nově otevřená pizzerie Di Carlo, vzdálená od penzionu pouhých 50 metrů.

Popis okolí penzionu, Praha-Chodov

Nákupních možností jistě využijete v OC Chodov, které je od našeho penzionu vzdálené cca 1,5 km. Obchod s potraviny a smíšeným zbožím se nacházení v bezprostřední blízkosti penzionu. Asi 50 m od nás stojí nově otevřená Pizzerie di Carlo, ve které Vám předem rádi zajistíme rezervaci stolu. Možnost objednání jídla s sebou je samozřejmostí.

Ze široké nabídky výletů a zábavy v našem okolí Vám můžeme objednat dle Vašich požadavků Vámi vybranou službu (např. Aquapark Čestlice, okružní jízdy, půjčovnu aut, návštěva Průhonického parku, Dendrologická zahrada, multikino Galaxie, …)

Řekne se Praha-Chodov, ale kde Penzion Ariane hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Ariane K Hrnčířům 21 Praha-Chodov. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Ariane

Penzion Ariane recenze na ubytování v Praze-Chodově

Reference na ubytování Penzion Ariane

Nabízí Penzion Ariane kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Ariane na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Ariane můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Ariane z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.10102 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Ariane a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Ariane nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Ariane je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-praha-chodov/penzion-ariane">Penzion Ariane je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Ariane je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion U Řeky
  Penzion U Řeky Penzion U řeky se nachází v obci Vojkovice, které jsou součástí unikátního regionu Židlochovicko v blízkosti města Brna.…
  penziony Vojkovice, ubytování od 900 Kč
 • Penzion U Purkmistra
  Penzion U Purkmistra Příjemné chvíle v romantickém městečku Polička Vám pomůže zpříjemnit pobyt v klidném Penzionu U Purkmistra. V penzionu U Purkmistra…
  penziony Polička, ubytování od 1300 Kč
 • Penzion Minor
  Penzion Minor Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní a možností uzavřeného parkování, nedaleko centra…
  penziony České Budějovice, ubytování od 750 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě