Penzion Jaroš Popůvky

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Jaroš

Školní 15, Popůvky
penziony a ubytování Popůvky
Foto Penzion Jaroš
Penzion Jaroš si rezervujte online

Ubytování v nekuřáckém Penzionu JAROŠ se stylovou restaurací na klidném místě v části BRNO-ZÁPAD, v Popůvkách u Brna. V penzinu se nachází 5 čtyřlůžkových komfortně zařízených pokojů.

Parkování je zdarma na našem parkovišti. V penzionu je úschovna kol a motorek. Kolem penzinu je Vám k dispozici prostorná zahrada s venkovním bazénem.

Penzion JAROŠ je vzdálen pouhých 5 minut autem od areálu BVV, 10 minut od centra města Brna a 5 minut od okruhu Grand Prix (Moto GP). Automotodrom je vzdálen ca 2 km. od penzionu.

Penzion JAROŠ se nachází v obci Popůvky u Brna, kde je kromě krásné přírody i rybník s možností sportovního rybolovu a koupání.

V celém penzionu je zdarma dostupné WiFi připojení k internetu. Součástí penzionu je stylově zařízená restaurace s podiem a prostorným krbem. V restauraci je široká nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně, dále připravujeme speciality na venkovním grilu, maso z udírny a denně vaříme polední menu.

Jaroš Penzion poskytuje prakticky zařízené pokoje s koupelnou s WC a sprchovým koutem.

Za 20 minut dojedete autem na hrad Veveří. Brněnská přehrada je vzdálená 8 km od 6 km vás dělí od výstaviště BVV.

V okruhu 300 metrů od penzionu najdete autobusové zastávky Vintrovna a Náves a na vlakové nádraží Troubsko je to 1 km. Hotelové parkoviště lze využívat zdarma.

PENZION A RESTAURACE JAROŠ POPŮVKY U BRNA *** je umístěn na klidném pěkném místě s výbornou dopravní dostupností z dálnice D1. Díky ideální poloze penzionu máte všechny důležité akce v rámci Brna a okolí na dosah. Zejména náštěvníci GRAND PRIX i areálu BVV ocení skvělou polohu našeho penzionu.

Penzion JAROŠ disponuje velkým pozemkem - zahradou, kde je umístěn venkovní bazén. Zahrádka - venkovní terasa restaurace je prostorná, zastřešená a je na pozemku penzionu, takže návštěvníci nejsou rušeni nikým z ulice. Celý penzion je obklopen okrasnými keři a trávníkem.

Na pozemku penzionu se nachází velký grill a udírna.

Pokoje penzionu jsou komfortně vybavené s koupelnou a WC. Na patře je navíc i společná kuchyňka. V celém penzionu je internet zdarma.

Součástí penzionu je stylová prostorná restaurace s krásným krbem a podiem pro živou hudbu. V restauraci je velká TV obrazovka pro sledování sportovních akcí. penzinu se nachází i herna (kulečník, šipky, fotbal).

Pořádáme letní taneční večery, gril párty a další sezónní akce.

Pokoje v penzionu

V PENZIONU JAROŠ se můžete ubytovat ve čtyřlůžkových pokojích s předsíňkou se zabudovanými skříněmi. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení: koupelnu s WC a sprchovým koutem. Skladba lůžek: manželské dvojlůžko, a patrová postel. Pokoje jsou vždy připraveny včetně lůžkovin, ručníků a toaletních potřeb. V případě obsazení pokoje menším počtem osob je účtována nižší cena. Připojení k internetu WiFi je zdarma, na pokoji je minibar. Možnost pronájmu společné kuchyňky.

Kromě krátkodobého ubytování je možné pronajmout pokoje i dlouhodobě, např. pro firemní pracovníky, za zvýhodněné ceny.

Všechny pokoje mají předsíňku se zabudovanými skříněmi a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Dále jsou vybaveny lednicí a WI-Fi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 11:00:00 hod.

Penzion Jaroš stravování

Stylová prostorná restaurace s krbem. Letní venkovní zastřešená terasa.

V naší restauraci vaříme výhradně z čerstvých surovin.

Připravujeme pokrmy tradiční české kuchyně, dále speciality mezinárodní kuchyně, steaky, masa na grilu či z udírny, rautové stoly, zvěřinové hody atd.

Denně vaříme polední menu za výhodné ceny, výběr vždy ze tří jídel.

Popis okolí penzionu, Popůvky a Moravský kras a Brněnsko

Penzion JAROŠ je umístěn na velmi pěkném místě v klidné části obce Popůvky u Brna. (Brno-západ). V okolí penzionu se nachází množství turistických a cykloturistických tras po okolní přírodě. Penzion JAROŠ je oblíbenou zastavkou i pro motorkáře. Díky velké zahradě penzionu je zde možnost úschovy motorek a kol.

Nedaleko penzionu najdete velmi pěkný rybník s možností koupání a pro rybáře je zde organizován sportovní rybolov.

Dalším zajímavým místem pro rekreaci a oddych je Brněnská přehrada, kde se konají ma přelomu května a června známé ohňostroje a spousta dalších sportovních a kulturních akcí.

Rovněž hrad Veveří organizuje každoročně různé hudební festivaly a jarmarky.

Výhodnou polohu penzionu ocení i návštěvníci brněnských veletrhů a výstav. Penzion se nachází jen 15 minut jízdy od areálu brněnských BVV.

Historické centrum Brna je vzdáleno rovněž 15 minut jízdy od penzionu. Mezi nejvýznamnější památky patří bezesporu Hrad Špilberk, řada zajímavých historických kostelů, vyhlídkové věže a také podzemní katakomby.

Automotodrom je vzdálen necelé 2 km od penzionu, ideální dostupnost pro návštěvníky GRAND PRIX (Moto GP).

Řekne se Popůvky, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion Jaroš hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: PENZION JAROŠ POPŮVKY U BRNA Školní 15 Popůvky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Penzion JAROŠ má ideální dostupnost z dálnice D1.

Penzion a restaurace Jaroš se nachází v blízkosti Masarykova okruhu na západní straně města Brna. Penzion je vzdálen cca 4 km (10minut jízdy) od dálnice D1 exit 190. km směr Výstaviště, a ca 2 km (5 minut jízdy) od exitu dálnice D1 na 182. km směr Grand Prix.

Do centra města Brna se pohodlně dostanete za 15 minut.

Doplňující informace

Penzion JAROŠ nabízí kromě ubytování, možnost objednání snídaní, obědů i večeří. Pořádáme rauty, firemní školení a večírky, rodinné oslavy (svatby, promoce, narozeniny), zajištění vtupenek na různé akce na Masarykově okruhu.


Fotogalerie ubytování Penzion Jaroš

Penzion Jaroš recenze na ubytování v Popůvkách

Reference na ubytování Penzion Jaroš

Nabízí Penzion Jaroš kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Jaroš na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Jaroš můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Jaroš z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13550 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Jaroš a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Jaroš nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Jaroš je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-popuvky/penzion-jaros">Penzion Jaroš je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Jaroš je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě