Penzion U Vavříků Pohořelice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion U Vavříků

Poříčí 992, Pohořelice
penziony a ubytování Pohořelice
Foto Penzion U Vavříků
Penzion U Vavříků si rezervujte online

Rádi Vás také uvítáme v nově zrekonstruovaném pensionu, který nabízí příjemné ubytování s celkovou kapacitou 16 lůžek, vybaveném sociálním zařízením. Pokoje jsou vybavené individuálně ovládanou klimatizací, satelitním televizním příjmem s 12 programy a internetem. Hostům je k dispozici parkoviště a samostatný vchod do penzionu a restaurace.

Pokoje v penzionu

Kapacita penzionu 16 lůžek 6 × dvoulůžkový pokoj 1 × šestilůžkový pokoj Sociální zařízení společné s vedlejším pokojem Individuálně ovládaná klimatizace Televize s 12 programy internet

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion U Vavříků stravování

Každý všední den máme v nabídce cenově zvýhodněná polední menu, u kterých si hosté mohou vybrat ze tří druhů jídla. Na víkendy připravujeme jedno cenově zvýhodněné polední menu a dále širokou nabídku nápojů a pokrmů v dobré cenové relaci, a to jak domácí kuchyni a krajové speciality, tak i speciality světové kuchyně, pochoutky z mořských i sladkovodních ryb, zvěřinové hody, ale rádi uspokojíme i hosty gurmány a zhotovíme jim menu na přání. Dále zajišťujeme rozvoz poledního menu pro organizace i soukromé osoby. Dodáváme i jídlo pro hromadné akce v okruhu 15 km s možností obsluhy.

Řekne se Pohořelice, Moravský kras a Brněnsko, ale kde Penzion U Vavříků hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion u Vavříků Poříčí 992 Pohořelice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion U Vavříků

Penzion U Vavříků recenze na ubytování v Pohořelicích

Reference na ubytování Penzion U Vavříků

Nabízí Penzion U Vavříků kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion U Vavříků na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion U Vavříků můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion U Vavříků z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.13828 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion U Vavříků a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion U Vavříků nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion U Vavříků je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pohorelice/u-vavriku">Penzion U Vavříků je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion U Vavříků je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 295 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.