Penzion In Vino Pohořelice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion In Vino

Dvorní 1028, Pohořelice
penziony a ubytování Pohořelice

Vítejte na jižní Moravě v rodinném penzionu „Penzion In Vino“ v Pohořelicích. Nabízíme celoroční ubytování s vlastním parkovištěm v 2 – 7 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením a dalším standardy pro klidný spánek. Všechny pokoje jsou klimatizované a nekuřácké. Wi-Fi připojení zdarma na každém pokoji. Pro ubytované hosty je možnost parkování v areálu penzionu.

Pokoje v penzionu

Penzion má k dispozici 13 pokojů, což je 42 lůžek + 13 přistýlek. 1 apartmán – 2 samostatné ložnice, v jedné ložnici jsou 2 lůžka s možností přistýlky a v druhé jsou 2 lůžka, koupelna a toaleta. 1 apartmán – 2 samostatné ložnice, v každé ložnici jsou 2 lůžka, dále pokoj se 3 lůžky + možnost přistýlky, koupelna a toaleta. 3 dvoupokoje – 5 lůžek + 1 přistýlka s vlastní koupelnou a toaletou. 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky s vlastní koupelnou a toaletou. 1 dvoulůžkový pokoj s bezbariérovým přístupem s možností přistýlky, vlastní koupelna a toaleta. Dalším vybavením pokojů je televize, internet.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Pohořelice, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Penzion In Vino hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion In Vino, Pohořelice Dvorní 1028 Pohořelice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Penzion In Vino

Ubytování Pohořelice
od 1100 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Penzion In Vino

Penzion In Vino recenze na ubytování v Pohořelicích

Reference na ubytování Penzion In Vino

Nabízí Penzion In Vino kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion In Vino na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion In Vino můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion In Vino z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Penzion In Vino

Adresa a kontakt na Penzion In Vino
Dvorní 1028
69123 Pohořelice


ev.č.13827 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion In Vino a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion In Vino nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion In Vino je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pohorelice/penzion-in-vino">Penzion In Vino je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion In Vino je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 535 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.