Penzion Tones Podlesí

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Tones

Podlesí 66, Podlesí
penziony a ubytování Podlesí
Foto Penzion Tones
Penzion Tones si rezervujte online

Zveme Vás do nově otevřeného rodinného apartmánového domu Tones, který se nachází v horské oblasti Hrubého Jeseniku v nadmořské výšce cca 654m nad mořem. Tato oblast je svojí polohou vhodná k celoroční rekreaci-turistika, cyklostezky, houbaření a lyžování... .

Vážení hosté, zveme Vás do nově otevřeného rodinného apartmánového domu Tones, který se nachází v horské oblasti Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce cca 654m nad mořem. Tato oblast je svoji polohou vhodná k celoroční rekreaci - turistika, cyklostezky, houbaření a lyžování. .

Apartmánový dům Tones je rodinného typu a slouží výhradně pro ubytované hosty, kterým je přizpůsoben provoz celého objektu. Snažíme se o individuální přístup ke každému hostu s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Pobyt u nás je vhodný pro rodinnou rekreaci, firemní školení, rodinné oslavy, přátelská setkání a podobně. Prostory, které jsou navrženy ve stylu lidových tradic na venkově. Pro hosty je k dispozici stylová společenská místnost, kde se objevují dobové fotografie místního okolí. Dále denní i večerní bar s výčepem, televizi a internetem. Po Vaši relaxaci je připravena sauna a masážní vana pro dvě osoby, vše je v dobovém provedení. V nejbližší době bude nově otevřen vinný sklep s posezením.

V horním patře je umístěn apartmán, který zařízen v dobovém provedení s kuchyní a sociálním zařízením. Koupelna je vybavená rohovou vanou a 2 umyvadly. Dva stylové jídelní kouty vytváří příjemní prostředí. Celý penzion a jeho prostory jsou nekuřácké. Po dohodě poskytujeme ubytování pro domácí zvířata. Parkování je možné přímo u penzionu. Stravování v apartmánech vlastní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Podlesí, Jeseníky, ale kde Penzion Tones hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Apartmány Tones Podlesí 66 Podlesí. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion Tones Podlesí Vám nabízí při pobytu následující služby: bezpečnostní schránka, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 2000 m od penzionu, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 700 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, namazat tága, billiard je, automat na šipky.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion Tones poskytuje ubytování zaměřené zejména na užívání si zimních sportů např. lyžování, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna, dětské hřiště, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, whirlpool.


Fotogalerie ubytování Penzion Tones

Penzion Tones recenze na ubytování v Podlesí

Reference na ubytování Penzion Tones

Nabízí Penzion Tones kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Tones na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Tones můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Tones z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.14701 nahoru

Penziony popisem související s lokalitou: Jeseníky

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Tones a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Tones nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Tones je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-podlesi/penzion-tones">Penzion Tones je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Tones je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Olomouckém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 252 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.