Pension Lovas Poděbrady

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Lovas

Husova 537/99, Poděbrady
penziony a ubytování Poděbrady
Foto Pension Lovas

Rodinný pension Lovas & Lovas nabízí svým hostům komfortní ubytování v Poděbradech v 7 stylově zařízených pokojích, včetně jednoho luxusního apartmanu.

Pension Lovas & Lovas je společně s vyhlášenou restaurací situován nedaleko lázeňské kolonády v blízkosti řeky Labe. Kombinace teplých barev a ručně kovaného nábytku na všech pokojích nabízí svým hostům výbornou možnost odpočinku a relaxace. Nedílnou součástí pokojů jsou zajisté i minibary, TV + SAT, telefony, hotelové fény možnost Wi-Fi připojení k internetu. Ubytovaní hosté mohou využít parkovacích míst přímo v areálu pensionu a jednoho garážového stání motocykly či kola.

Pokoje v penzionu

Kombinace teplých barev a ručně kovaného nábytku na všech pokojích nabízí svým hostům výbornou možnost odpočinku a relaxace. Nedílnou součástí pokojů jsou zajisté i minibary, TV + SAT, telefony, hotelové fény možnost Wi-Fi připojení k internetu. Celková kapacita pensionu je 18 lůžek.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 11:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Lovas stravování

Vyhlášený restaurant Lovas & Lovas nabízí svým hostům výběr kulinářských specialit a to převážně z jižanských kuchyní. Celková kapacita restaurantu je 50 hostů.

Řekne se Poděbrady, Střední Čechy, ale kde Pension Lovas hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension-Restaurant Lovas & Lovas Husova 537/99 Poděbrady. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Ceník ubytování Pension Lovas

Pension Lovas zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Poděbrady.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Lovas

Pension Lovas recenze na ubytování v Poděbradech

Reference na ubytování Pension Lovas

Nabízí Pension Lovas kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Lovas na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Lovas můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Lovas z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Lovas

Adresa a kontakt na Pension Lovas
Husova 537/99
29001 Poděbrady


ev.č.10556 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Lovas a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Lovas nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Lovas je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-podebrady/pension-lovas">Pension Lovas je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Lovas je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 451 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.