Penzion Počátky

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Počátky

Penzion Počátky nabízí ubytovací prostory, které se nacházejí v I. patře objektu a jsou tvořeny třemi samostatnými apartmány, které se však v případě potřeby mohou i propojit. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem, samostatnou koupelnou a WC. Pokoje jsou standardně zařízeny lůžky, skříněmi, nočními stolky a televizí.

K dispozici je i WIFI signál. Z chodby je možný i přístup na terasu, kde lze příjemně posedět u grilu. Pobyt je možný i se psy.

Celková kapacita penzionu je 16 lůžek. Pro dítě do 3 let k dispozici postýlka.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Počátky, Vysočina, ale kde Penzion Počátky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Penzion Počátky Horní 97 Počátky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Počátky

Penzion Počátky recenze na ubytování v Počátkách

Reference na ubytování Penzion Počátky

Nabízí Penzion Počátky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Počátky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Počátky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Počátky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.11899 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Počátky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Počátky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Počátky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pocatky/penzion-pocatky">Penzion Počátky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Počátky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě