Pension Wallis Plzeň

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Wallis

Palackého 11, Plzeň
penziony a ubytování Plzeň
Foto Pension Wallis
Pension Wallis si rezervujte online

Příjemný Pension Wallis stojí přímo v srdci historického města Plzeň nedaleko židovské synagogy a nabízí komfortní pobyt pro partnerské i rodinné pobyty. Nekuřácké pokoje vás obklopí svým čistým interiérem a zajistí dostatek soukromí.

Pokoje v penzionu

Kapacita pensionu je 2čtyřlůžkové a 17 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, satelitní TV a připojením na internet. Pokoje jsou nekuřácké.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Řekne se Plzeň, Plzeňsko, ale kde Pension Wallis hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Wallis Palackého 11 Plzeň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

K blízkosti autobusová a tramvajová zastávka. Vlaková stanice cca 2km.


Fotogalerie ubytování Pension Wallis

Pension Wallis recenze na ubytování v Plzni

Reference na ubytování Pension Wallis

Nabízí Pension Wallis kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Wallis na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Wallis můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Wallis z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.15047 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Wallis a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Wallis nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Wallis je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-plzen/pension-wallis">Pension Wallis je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Wallis je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Pension Bájo
  Rodinný penzion Bájo v klidném prostředí s možností parkování zdarma v uzavřené zahradě zdarma. Možnost grilování a posezení v zahradě…
  penziony Cheb, ubytování od 430 Kč
 • Penzion U Františka
  Penzion U Františka Penzion U Františka se nachází v obci Pernink v Krušných horách, v nadmořské výšce 850 - 920m. Kapacita rodinného…
  penziony Pernink, ubytování od 350 Kč
 • Penzion Kůlna
  Penzion Kůlna Penzion Kůlna nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích a nachází 500 m od centra města Chomutova. Hosté pensionu…
  penziony Chomutov, ubytování od 890 Kč
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Plzni

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 572 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.