Pension Jitka Plzeň

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Pension Jitka

Revoluční 18, Plzeň
penziony a ubytování Plzeň
Foto Pension Jitka

Penzion rodinného typu nabízí příjemné ubytování v klidnější části Plzně, 2 km od centra města, v pokojích s vlastním sociálním zařízením, s možností posezení na zahradě a parkováním v garáži. Nachází se poblíž autobusové zastávky trasy Praha-Plzeň i MHD a je velmi lehce dostupný autem. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi, popř. se psem.

Pension se nachází v blízkosti hlavního tahu do Prahy. V létě nabízíme možnost posezení na zahradě, po dohodě grilování či hraní stolního tenisu, zapůjčení společenských her a poskytnutí snídaně. V okolí naleznete celou řadu zajímavostí. Za návštěvu jistě stojí nedaleký Lobezský park, kterým protéká řeka Úslava.

Pokoje v penzionu

K dispozici jsou 2 třílůžkové, 1 dvoulůžkový (možnost přistýlky) a 1 čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí. Dvoulůžkový pokoj má navíc kuchyňku. V celém penzionu je zdarma k dispozici Wifi.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Pension Jitka stravování

V blízkosti penzionu je restaurace, obchody

Popis okolí penzionu, Plzeň a Plzeňsko

Plzeň je kulturní a historické město. Můžete navštívit známou zoologickou zahradu, městský bazén s možnosti relaxace, divadlo J. K. Tyla nebo útulné plzeňské hospůdky.

Řekne se Plzeň, Plzeňsko, ale kde Pension Jitka hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Pension Jitka Revoluční 187/18 Plzeň. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

MHD je vzdálena cca 200 metrů - trolejbus č. 11 a 13.

Doplňující informace

Psa je možno mít společně na pokoji, popř. na zahradě. Obchod a restaurace jsou vzdáleny asi 50 m.

Stručný seznam služeb při ubytování

Pension Jitka Plzeň Vám nabízí při pobytu následující služby: zdravotní středisko 2500 m od penzionu, možnost vyprání prádla za poplatek 50 Kč, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště 30 m od penzionu, volně přístupnou zahradu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete navštívit krytý bazén 4000 m od penzionu, zacvičit ve fitness 400 m od penzionu, zahrát si squash nebo ricochet 2000 m od penzionu, zacvičit si aerobik 300 m od penzionu, automat na šipky 1000 m od penzionu, si jít zastřílet na střelnici 2000 m od penzionu, nejbližší půjčovna lyží je 500 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Pension Jitka poskytuje ubytování zaměřené zejména na turistiku, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Pension Jitka nabízí: restaurace 150 m od penzionu, bar 500 m od penzionu, pizzerie 2000 m od penzionu, kavárna 300 m od penzionu, zahrádka, pivnice 100 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: sauna 4000 m od penzionu, divadlo 250 m od penzionu, houbaření.


Ceník ubytování Pension Jitka

Pension Jitka zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Plzeň.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Pension Jitka

Pension Jitka recenze na ubytování v Plzni

Reference na ubytování Pension Jitka

Nabízí Pension Jitka kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Pension Jitka na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Pension Jitka můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Pension Jitka z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Pension Jitka

Adresa a kontakt na Pension Jitka
Revoluční 18
31200 Plzeň


ev.č.14617 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Pension Jitka a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Pension Jitka nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Pension Jitka je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-plzen/pension-jitka">Pension Jitka je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Pension Jitka je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Plzni

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 134 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.