Apartmány U Semushki Pernink

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Apartmány U Semushki

T.G.Masaryka 8, Pernink
penziony a ubytování Pernink
Foto Apartmány U Semushki

Naše útulné apartmá "U Semušky" se nachází na hlavní třídě lázeňského městečka Pernink, kde existuje řada možnosti pro milovníky zimních sportů případně pro ty, kdo chtějí odpočinout si v lůně přírody.

Pernink je ideální zejména pro lyžaře, kteří si nejsou zcela jistí svým uměním! Pouhých 10 km od Perninku leží městečko Boží Dar se svým horským střediskem Klínovec. Ve volném čase můžete navštívit Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Františkovy lázně, Hrad loket, Zámek loket, Zámek bečov nad teplou, Zámek kynžvart.

Pokoje v penzionu

V budově jsou tři byty s plochou 80 metrů čtverečných, pro každý byt je určeno celé patro. Proto je možné přijet s více přáteli, společně si odpočinout a současně nepřekážet jeden druhému (najednou můžeme ubytovat až 26 návštěvníků).

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Apartmány U Semushki stravování

V okolních budovách se nacházejí restaurace

Řekne se Pernink, Krušné hory, ale kde Apartmány U Semushki hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: APARTMÁNY U Semushki T.G.Masaryka 8 Pernink. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Na sjezdovky hosty dopraví 4 lanovky, které jsou vzdálené cca 300- 500 m od naších apartmánů.


Ceník ubytování Apartmány U Semushki

Ubytování Pernink
od 940 Kč za lůžko

Fotogalerie ubytování Apartmány U Semushki

Apartmány U Semushki recenze na ubytování v Perninku

Reference na ubytování Apartmány U Semushki

Nabízí Apartmány U Semushki kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Apartmány U Semushki na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Apartmány U Semushki můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Apartmány U Semushki z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Apartmány U Semushki

Adresa a kontakt na Apartmány U Semushki
T.G.Masaryka 8
36236 Pernink


ev.č.14853 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Apartmány U Semushki a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Apartmány U Semushki nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Apartmány U Semushki je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pernink/apartmany-u-semushki">Apartmány U Semushki je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Apartmány U Semushki je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě