Horská chata Protěž Pec pod Sněžkou

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Horská chata Protěž

Zahrádky 30, Pec pod Sněžkou
penziony a ubytování Pec pod Sněžkou
Foto Horská chata Protěž
Lyžování v Krkonoších v centru lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou a ubytování v nejlepším poměru cena kvalita jakou nabízí horská chata Protěž se 78 lůžky v Peci pod Sněžkou na Zahrádkách přímo mezi vleky. Od chaty odjíždíte na lyžích a k chatě se opět vracíte na lyžích žádné dojíždění autem a další náklady. Z důvodu velkého zájmu o ubytování v horské chatě Protěž jsou k dispozici jen týdenní kurzy od neděle do neděle. Celá chata Protěž v Krkonoších je po kompletní rekonstrukci.

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Pro hotelové hosty je v provozu bar, salonek s televizí a satelitem. Ubytování s plnou penzí nebo jen s polopenzí s domácí kuchyní. Z provozních důvodů můžeme poskytnout ubytování pro děti od 3 let. Z hygienických důvodů nelze brát na rekreaci domácí zvířata. Zkrácené pobyty a víkendové pobyty je nutné předem projednat telefonicky.

Kapacita horské chaty Protěž je 78 lůžek, ve 2-7 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením.

  • prostorná jídelna s výhledem na Sněžku poskytne příjemné posezení
  • bar s reprodukovanou hudbou
  • výhodné umístění horské chaty u nočního vleku Zahrádky III.
  • ideální ubytování pro rodinou dovolenou nebo pro školy při výuce lyžování

Horská chata Protěž je v provozu každý rok od listopadu do dubna. Ve zbývajících měsících Vás zveme na Lipno na Penzion Dominant s vlastní pláží a velkou zahradou.

Vybavení a služby poskytuje Horská chata Protěž

  • Stravování: polopenze, plná penze
  • Na pokojích máte: koupelna, WC
  • Ke komfortu patří: bar

Ceník ubytování Horská chata Protěž

Ubytování Pec pod Sněžkou
od 370 Kč za lůžko
od 370 Kč za pokoj

Fotogalerie ubytování Horská chata Protěž

Horská chata Protěž recenze na ubytování v Peci pod Sněžkou

Reference na ubytování Horská chata Protěž

Nabízí Horská chata Protěž kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Horská chata Protěž na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Horská chata Protěž můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Horská chata Protěž z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Horská chata Protěž

Adresa a kontakt na Horská chata Protěž
Zahrádky 30
54221 Pec pod Sněžkou


ev.č.11840 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Horská chata Protěž a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Horská chata Protěž nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Horská chata Protěž je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pec-pod-snezkou/chata-protez">Horská chata Protěž je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Horská chata Protěž je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě