Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky

Pasohlávky 213, Pasohlávky
penziony a ubytování Pasohlávky
Foto Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky

Zvažujete navštěvu AQUALANDU-MORAVIA v Pasohlávách? ? ? . Pro ubytované v našem zařízení poskytujeme kupón na 10% slevu na služby v tomto zařízení.

Ubytovací zařízení TURIST v obci Pasohlávky (U kostela č. 214) na Jižní Moravě, trasa Brno-Mikulov je v provozu od 18. dubna do 28. září běžného roku s kapacitou 100 lůžek, (16×2 , 14×4 a 2×5 lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Zařízení nabízí levné ubytování na turistické úrovni, přímo v centru obce s překrásným prostředím kolem Pálavy a množstvím nenáročných cyklotras kolem jezer a rozsáhlých vinic. Vhodné pro rodinnou rekreaci, skupiny, zájezdy. Cena ubytování o prázdninách: od 225, -250, -Kč/os/noc. Mimo prázdniny: 200-225, -Kč/os/noc. Zařízení není vhodné pro rodiny s malinkými dětmi. Velmi oblíbené zařízení pro cyklisty. Jsme držitelé certifikátu Cyklisté vítáni. Úschovna kol. Bezplatné parkoviště přímo v areálu zařízení. Domácí mazlíčci nejsou povoleny. WI-FI zdarma.

Od jara do podzimu za poznáním a odpočinkem. Pro hosty jsou připraveny 2-3-4-5 lůžkové pokoje na turistické úrovni se základním vybavením a společným sociálním příslušenstvím na podlaží. Na podlaží je k dispozici lednička, varná konvice, vařič a základní potřeby pro drobnou přípravu jednoduchých jídel. Zařízení nabízí pobyty jednotlivcům, skupinám přátel, cyklistům, zájezdům a pod. Zařízení neni vhodné pro rodiny s malinkými dětmi. Pro cyklisty je k dispozici uzamykatelná garáž pro kola. Pro ubytované skupiny se zájmem o posezení ve sklípku doporučíme kontakt na provozovatele. Areál je oplocený s travnatým pozemkem, venkovní gril, letní terasa, bufet. Spousta pěkných a nenáročných cyklotras.

Pokoje v penzionu

Pro hosty jsou připraveny 2-3-4-5 lůžkové pokoje se základním vybavením a společným sociálním příslušenstvím na podlaží. Na podlaží je k dispozici lednice, varná konvice, vařič a základní vybavení pro drobnou přípravu jednoduchých jídel. .

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky stravování

O prázdninách: snídaně dle nabídky. (skupiny nad 20 osob dohodou předem).

Mimo prázdniny: (pro skupiny nad 20 osob) snídaně formou jednotného menu.

V blízkém okolí (do 200 m jsou 3 restaurace a samoobslužný obchod COOP).

V ATC Merkur (2 km) je o prázdninách otevřeno spousta stánků a restaurací s občerstvením.

Popis okolí penzionu, Pasohlávky a Lednicko-Valticko a Podyjí

Typy na výlety: Nově otevřený Agualand Morávia v Pasohlávkách, se spoustou adrenalínu a zábavy pro celou rodinu. Pozue 5 min. autem.

Pálava možná neoslňuje výškou svých vrcholů, zato je jedním z nejpestřejších území co do počtu společenstev rostlin a živočichů. Je domovem mnoha vzácných druhů obojživelníků. Vedle suchých skalních stepí najdete i mokřady v údolí řeky Dyje. Pálava byla v roce 1976 vyhlášena chráněným krajinným územím a v roce 1986 zapsaná na seznam biosférických rezervací UNESCO. Speciální a tradiční akce: Anenské hody v Pasohlávkách. Lednicko-valtický areál má rozlohu více než 200 km2. Do krajinného parku jsou zasazeny romantické stavby loveckých zámečků, altánů a lesních kaplí. Vévodí jim honosné zámky v Lednici a ve Valticích, kde až do roku 1945 sídlil šlechtický rod Liechtensteinů. V roce 1996 byl Lednicko-valtický areál zapsán na seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO. Lednice novogotický zámek sloužil jako letní sídlo Liechtensteinů. Atmosféru „letního domu“ dotváří romantický park s exotickými dřevinami a tropický skleník. Hravost šlechticů se projevila i ve stavbě minaretu, který Vás na okamžik zavede do země půlměsíce. Romantická umělá hradní zřícenina Janohrad, Vás pak přenese do časů středověkých rytířů. To vše zakomponováno do krajiny místně vytvořené zámeckými zahradníky. Mikulov je malebné městečko romantiků, ležící na hranicích s Rakouskem. Prohlídkové objekty: Ditrichštejnská hrobka, Kostel sv. Jana Křtitele, Pravoslavný chám sv. Mikuláše, Zámek Mikulov a Regionální muzeum, Židovský hřbitov, Kozí hrádek- vyhlídková věž.

Řekne se Pasohlávky, Lednicko-Valticko a Podyjí, ale kde Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování TURIST Pasohlávky č.214 Pasohlávky 214 Pasohlávky. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Příjezd: Rekreační zařízení TURIST na trase Brno - Mikulov v centru obce Pasohlávky (U kostela 214), 80 m od autobusové zastávky. Autem i autobusem: po mezinárodní silnici E 461 (směr BRNO-MIKULOV) přímo do obce Pasohlávky. Vlakem: do Brna a autobusem z autobusového nádraží "ZVONAŘKA" směr Mikulov. Zastávka: "Pasohlávky, U kostela". Od kostela 100 m k zařízení. Vlakem pro cyklisty: lze využít dojezd až do VRANOVIC (8 km od Pasohlávek) a na kole dojet do Pasohlávek. V obci Pasohlávky je dobré značení: Ubytování TURIST Pasohlávky.


Ceník ubytování Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky

Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Pasohlávky.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky

Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky recenze na ubytování v Pasohlávkách

Reference na ubytování Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky

Nabízí Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky

Adresa a kontakt na Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky
Pasohlávky 213
69122 Pasohlávky


ev.č.14856 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pasohlavky/ubytovani-a-bazen-turist-pasohlavky">Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování a bazén TURIST Pasohlávky je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

 • Penzion Vaněk
  Penzion Vaněk Pokud hodláte navštívit Velké Losiny, obec s velikou koncentrací historických památek a zajímavostí v podhůří Hrubého Jeseníku, známou…
  penziony Velké Losiny,
 • Penzion Willa
  Penzion Willa Panzion se nachází přímo v centru Jihlavy, vedle radnice. Nacházíme se v centru dění Jihlavy, katakomby v sousedstí,…
  penziony Jihlava, v lokalitě Vysočina
 • Penzion Na Návrší
  Penzion Na Návrší Penzion-apartman Na Návrší Znojmo se nachází v blízkosti středu města. Nabízí ubytování ve 2 pokojích s maximální kapacitou 8…
  penziony Znojmo,
Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v okrese Brno venkov

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 161 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.