Ubytování v Českém ráji Pařezská Lhota

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Ubytování v Českém ráji

Pařezská Lhota 3, Pařezská Lhota
penziony a ubytování Pařezská Lhota
Foto Ubytování v Českém ráji

Malý rodinný penzion se nachází v malebné vesničce v Pařezské Lhotě na okraji Prachovských skal. Je ideálmím ubytováním pro milovníky nádherné přírody hledající klid.   Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu v Prachovských skalách v Českém ráji. Každý pokoj má své sociální zařízení. Pokoje jsou nekuřácké.

Přijeďte se přesvědčit, že krajina kolem našeho penzionu je ne nadarmo nazývána Českým rájem.
Pension leží na jižním svahu s příjemným zastíněním stromy a s přímým výhledem na Prachovské skály, v naprosto tiché lokalitě ve vzdálenosti 300m od komunikace procházející Pařezskou Lhotou.
Malý rodinný pension s maximálním počtem ubytovaných 13 osob ve 4 pokojích.
Každý pokoj má své sociální zařízení (sprchový box, umyvadlo a toaleta), TV přípojku na všech pokojích (pouze pro vlastní TV příjmač). Každý pokoj je vybaven postelemi, nábytkem k sezení, skříní a věšákem. Pokoje jsou nekuřácké. Za poplatek je možné objednat dětskou postýlku s lůžkovinami.
Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů.
VAŘENÍ VENKU S VÝHLEDEM NA PRACHOVSKÉ SKÁLY
Nová služba pro ubytované klienty. Vaření venku pod pergolou. Ve skříňkách v přístřešku najdete pro každý pokoj vybavení bílým nádobím. V jedné skříňce je uloženo základní nádobí k vaření pro všechny pokoje. Proto doporučujeme hostům, aby nebyli omezeni čekáním na volné nádobí, pokud nejsou jedna skupina, aby si vzali s sebou 1 hrnec, pánev s pokličkou, utěrku, nůž, na co jsou zvyklí doma, když vaří. V chladničkách je prostor pro všechny 4 pokoje, každý pokoj ma 1/2 chladničky, tudíž prostor není určen k vyzásobení potravinami, které potřebuji uchování v chladničce, na celý pobyt, ale na 2 - 3 dny.

V této místnosti je možné posezení u krbu, dřevo je samosběrem v okolních lesích nebo za poplatek.
Ve velké oblibě je sezení před domem u prostorného stolu. Zde je možné také grilovat různé pochutiny, malý gril je k zapůjčení u provozovatele, dřevěné uhlí je nutné mít vlastní nebo za poplatek od ubytovatele.
V zahradě je vyhrazen prostor pro ohniště. Dřevo na ohniště je možné si přivézt s sebou nebo obstarat samosběrem v okolních lesích.
V ceně ubytování je parkoviště pro osobní vozidlo, které je opatřeno uzamykatelnou závorou proti odcizení vozidla. Klíče od parkoviště dostanete při nástupu do pensionu. Úschova kol je možná na základě objednávky.

Pokoje v penzionu

Nabídka pokojů:
Pokoj 1 - Podkrovní pokoj (cca 35m2) s dvoulůžkem a dvěmi oddělenými lůžky. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje. Do tohoto pokoje je možno přidat přistýlku pro rodinu se 3 dětmi.

Pokoj 2 - Podkrovní pokoj (cca 13m2) s dvoulůžkem umístěným v rohu (přístup z čela). Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby vedle pokoje.

Pokoj 3 - Podkrovní pokoj (cca 25m2) s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky. Koupelna je uvnitř pokoje.

Pokoj 4 - Pokoj v přízemí (cca 21m2) s dvoulůžkem a možností přistýlky. Koupelna je uvnitř pokoje.

Na všech pokojích je TV přípojka s digitálním příjmem. TV příjmače si musíte vzít vlastní.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 15:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Ubytování v Českém ráji stravování

Hostům je k dispozici jídelna v přízemí domu (vchod zvenčí) s malou ledničkou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím k vlastní přípravě jednoduchých pokrmů.
VAŘENÍ VENKU S VÝHLEDEM NA PRACHOVSKÉ SKÁLY
Nová služba pro ubytované klienty. Vaření venku pod pergolou. Ve skříňkách v přístřešku najdete pro každý pokoj vybavení bílým nádobím. V jedné skříňce je uloženo základní nádobí k vaření pro všechny pokoje. Proto doporučujeme hostům, aby nebyli omezeni čekáním na volné nádobí, pokud nejsou jedna skupina, aby si vzali s sebou 1 hrnec, pánev s pokličkou, utěrku, nůž, na co jsou zvyklí doma, když vaří. V chladničkách je prostor pro všechny 4 pokoje, každý pokoj ma 1/2 chladničky, tudíž prostor není určen k vyzásobení potravinami, které potřebuji uchování v chladničce, na celý pobyt, ale na 2 - 3 dny.
Voda a el. proud k vaření je zpoplatnen.

Nejbližší restaurace je od nás vzdálena cca 1,5 km, obchod s potravinami 2,5 km. Doporučujeme všem hostům nakupovat s možností širokého výběru v Jičíně, vzdáleného od nás 10 km nebo při návratu z výletů v dalších okolních městech.

Popis okolí penzionu, Pařezská Lhota a Český ráj

Český ráj je od roku 1954 chráněnou krajinnou oblastí. Velmi krásná příroda, skalní města a významné památky jsou přitažlivým cílem pro turisty všech věkových kategorií. Český ráj je oblast rozprostírající se přibližně mezi městy Turnov, Mnichovo Hradiště, Sobotka, Jičín, Lomnice nad Popelkou a Semily. Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem.

Prachovské skály:
Pískovcové skalní město na jižním okraji Českého ráje v zalesněném terénu, 7 km severo-západně od Jičína. Rozlohou je neveliké, ale turisticky a horolezecky bohaté skalními seskupeními s prehistorickými nálezy. Prachovské skály jsou státní přírodní rezervací a chráněny již od roku 1933. Opravdu stojí za to je navštívit... .

Aktivity, které na Vás čekají v okolí:
turistika, cykloturistika, plavání, horolezectví, jízda na koni, tenis a další aktivity v přirodě, sbírání drahých kamenů, návštěvy desítek hradů, zámků a muzeí v okolí. Všem hostům, predevším dětem je k dispozici rozlehlá travnatá zahrada kolem pensionu jak k různým hrám, tak i k odpočinku.

Řekne se Pařezská Lhota, Český ráj, ale kde Ubytování v Českém ráji hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Ubytování v Českém ráji Pařezská Lhota 3 Pařezská Lhota. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.
Dopravní dostupnost penzionu

Autem jeďte z Prahy po dálnici E 65/R 10 do Mladé Boleslavi a pokračujte po silnici č. 16 směr Jičín. K potvrzení vaší rezervace vám přiložíme plánek okolí Jičína s příjezdovou cestou k vašemu ubytování na Pařezské Lhotě. Podle plánku dojedete az na parkoviště, které je asi 50 m od pensionu po levé straně od příjezdové cesty. Prosíme, věnujte pozornost přiloženému příjezdovému plánku, zaparkujte na parkovišti a nepokračujte dále po cestě, která je soukromá a končí u sousedů ve dvoře.

Autobusem se k nám dostanete ze stanice Jičín - autobusové nádraží - směr Prachovské skály až do stanice Pařezská Lhota. Další autobusové spojení je okružním autobusem Jičín - Prachov - Jinolice - Jičín. Vystoupíte ve stanici " odbočka Pařezská Lhota" a odtud asi 1 km přijdete po silnici do Pařezské Lhoty. Plánek, kudy k nám, dostanete při potvrzení rezervace e-mailem.

Další možnost příjezdu je využití cyklobusů, které jezdí pouze v letních měsících podle platných jízdních řádů vždy vydaných pro každou novou sezonu.

Vlakem se k nám dostanete ze železniční stanice Jičín směr Libuň a dále z této stanice pěšky po turistické značce (asi 4 km) přes louku a les do Pařezské Lhoty.

Doplňující informace

Na pokojích je zákaz kouření.

Do všech podkrovních pokojů je vstup pouze v domácí obuvi.

V topné sezóně je možný pobyt při obsazenosti objektu min. 8 lidmi s délkou pobytu min. od 3 nocí.

Pobyt se psem je povolen pouze na pokoji číslo 4 a je zpoplatněn 100 Kč/noc. Pobyt s ostatními domácími mazlíčky není možný.

Stručný seznam služeb při ubytování

Ubytování v Českém ráji Pařezská Lhota Vám nabízí při pobytu následující služby: informační služba, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete zahrát si tenis, tenisový kurt je 300 m od penzionu, zapinkat stolní tenis, automat na šipky, procvičit horolezectví 500 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Ubytování v Českém ráji poskytuje ubytování zaměřené zejména na provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, venkovské ubytování, pobyty s dětmi, rybaření při pobytu, levné ubytování, ubytování v přírodě.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Ubytování v Českém ráji nabízí: restaurace 1500 m od penzionu, bar 10000 m od penzionu, pizzerie 10000 m od penzionu, vinárna 10000 m od penzionu, kavárna 1500 m od penzionu, zahrádka 1500 m od penzionu, cukrárna 1500 m od penzionu, pivnice 1500 m od penzionu, internetová kavárna 10000 m od penzionu.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: kino, houbaření, lov, rybolov, jízda na koni, vyhlídkové lety, masáže.


Ceník ubytování Ubytování v Českém ráji

Ubytování v Českém ráji zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné penziony Pařezská Lhota.

Můžete zkusit místo penzionu vybrat na ubytování hotel z bohaté nabídky katalogu s více než 2700 wellness hotely.

Fotogalerie ubytování Ubytování v Českém ráji

Ubytování v Českém ráji recenze na ubytování v Pařezské Lhotě

Reference na ubytování Ubytování v Českém ráji

Nabízí Ubytování v Českém ráji kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Ubytování v Českém ráji na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Ubytování v Českém ráji můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Ubytování v Českém ráji z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.


Rezervujte Ubytování v Českém ráji

Adresa a kontakt na Ubytování v Českém ráji
Pařezská Lhota 3
50601 Pařezská Lhota


ev.č.14696 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Ubytování v Českém ráji a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Ubytování v Českém ráji nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Ubytování v Českém ráji je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-parezska-lhota/ubytovani-v-ceskem-raji">Ubytování v Českém ráji je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Ubytování v Českém ráji je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 218 hostů 

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.