Penzion Zelená Žába Pardubice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion Zelená Žába

Hronovická 929, Pardubice
penziony a ubytování Pardubice
Foto Penzion Zelená Žába
Penzion Zelená Žába si rezervujte online

Restaurace a Penzion Zelená Žába nabízí ubytování a gastronomické služby v centru města Pardubice, nedaleko Třídy Míru.

Penzion Zelená Žába - je nové, moderně vybavené ubytovací zařízení v Pardubicích nedaleko od Třídy míru, které Vám poskytne vysoký luxus ubytování s nadstandardními službami. Internetové přípojky na každém pokoji, satelitní TV, kuchyňka a další vymoženosti moderní techniky. Hlídané parkoviště se nachází asi 50 m od objekt

Pokoje v penzionu

Nnabízíme ubytování ve dvou pokojích a pěti apartmánech. Každý pokoj je vybaven klimatizací, vlastním sociálním zařízením, koupelnou a televizí se satelitem.

Apartmány mají vlastní kuchyň a dva největší z nich oddělené ložnice

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 14:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion Zelená Žába stravování

Od otevření v květnu 2002 si restaurace získala mnoho spokojených zákazníků a to především díky vysoké kvalitě gastronomie garantované profesionálním týmem kuchařů a obsluhujícího personálu.

Moderně vybavená kuchyně restaurace vám v kombinaci s profesionálním týmem kuchařů garantuje vysokou kvalitu podávaných jídel. Navštivte restauraci Zelená Žába v centru Pardubic a ochutnejte naše skvělé denní menu.

Originální interiér restaurace byl předním týmem architektů a designerů laděn do moderního sportovního stylu, součástí se pak stal také sport bar. Z každého místa restaurace i baru máte možnost sledovat online TV přenosy sportovních programů.

Řekne se Pardubice, Východní Čechy, ale kde Penzion Zelená Žába hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Zelená žába Hronovická 929 Pardubice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Fotogalerie ubytování Penzion Zelená Žába

Penzion Zelená Žába recenze na ubytování v Pardubicích

Reference na ubytování Penzion Zelená Žába

Nabízí Penzion Zelená Žába kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion Zelená Žába na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion Zelená Žába můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion Zelená Žába z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12761 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion Zelená Žába a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion Zelená Žába nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion Zelená Žába je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pardubice/penzion-zelena-zaba">Penzion Zelená Žába je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion Zelená Žába je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě