Penzion V Zahradě Pardubice

Našli jste kvalitní levné ubytování? Děkujeme za přízeň.


Penzion V Zahradě

U Stadionu 2030, Pardubice
penziony a ubytování Pardubice
Foto Penzion V Zahradě
Penzion V Zahradě si rezervujte online

Nově zrekonstruovaný appartamento hotel Cartellone v Pardubicích se nachází v samotném centru, v blízkosti Pardubického zámku a nákupních možností. V tomto appart. hotelu najdete zde vynikající restauraci s velkou zahradou a otevřeným grilem. Pokoje jsou vybavené tv, sprchou/vanou vč wc a wi-fi připojení. Jedná se o vilu, která je zasazena do krásné zahrady, klademe zde důraz na soukromí a máte zde možnost parkování v uzavřeném objektu.

Pokoje v penzionu

Nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje (1 s možností přistýlky), pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutek, LCD televizí, připojením wifi, možnost donáškové služby na pokoj.

Nástup na ubytování a ukončení pobytu

Nástup na ubytování u nás v penzionu probíhá od 16:00:00 hodin a předat pokoj můžete v den odjezdu do 10:00:00 hod.

Penzion V Zahradě stravování

nabízíme restauraci zaměřenou na středomořskou kuchyni a vyrábíme si vlastní domácí těstoviny, domácí dezerty.

Popis okolí penzionu, Pardubice a Východní Čechy

Appartamento hotel se nachází cca 300 m od Pardubického zámku, cca 200 m od centra Pardubic a nákupních možností.

Řekne se Pardubice, Východní Čechy, ale kde Penzion V Zahradě hledat

Právě proto je zde i adresa ubytování: Cartellone appartamento hotel U Stadionu 2030 Pardubice. Zaujala Vás naše nabídka ubytování, jsou pro Vás přijatelné i ceny našich služeb, neváhejte a pobyt rezervujte nyní.

Stručný seznam služeb při ubytování

Penzion V Zahradě Pardubice Vám nabízí při pobytu následující služby: TV místnost, zdravotní středisko 500 m od penzionu, obchodní centrum 300 m od penzionu, pokojová služba, domácí mazlíčky ubytujeme, parkoviště u penzionu, volně přístupnou zahradu, internet na pokoji, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, zajištění kulturních a sportovních akcí, taxi, úschovna jízdních kol.

Sportovní vyžití

Při ubytování v tomto penzionu můžete v létě koupání venku - 1500 m od penzionu, zahrát si tenis, tenisový kurt je 20 m od penzionu, zacvičit ve fitness 500 m od penzionu, si dát beachvolejbal, kurt je 1500 m od penzionu, zacvičit si aerobik 500 m od penzionu, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 5000 m od penzionu.

Zaměření ubytování v penzionu

Penzion V Zahradě poskytuje ubytování zaměřené zejména na v létě vodní sporty, provozování letních sportů, turistiku, romantické pobyty, kongresy, pobyty s dětmi, business.

Gastronomie

V oblasti gastronomie Penzion V Zahradě nabízí: restaurace, bar, vinárna, kavárna, zahrádka, cukrárna.

Aktivity při ubytování

Stručný výběr možných aktivit při ubytování: dětské hřiště, kino 300 m od penzionu, divadlo 600 m od penzionu.


Fotogalerie ubytování Penzion V Zahradě

Penzion V Zahradě recenze na ubytování v Pardubicích

Reference na ubytování Penzion V Zahradě

Nabízí Penzion V Zahradě kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle představ? A co ceny ubytování, odpovídaly tomuto záznamu?
Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto penzionu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Penzion V Zahradě na dovolonou nebo wellness víkend.
Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference na ubytování Penzion V Zahradě můžete okamžitě reagovat.
Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Tento termín bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Penzion V Zahradě z penziony.awellness.cz, byla penzionem potvrzena resp. pobyt byl na penzionu odubytován.ev.č.12759 nahoru

Chcete-li mít na svém webu odkaz na Penzion V Zahradě a posílit tak funkčnost této reklamy na kvalitní ubytování, které zajisté Penzion V Zahradě nabízí, zkopírujte si celý následující kód:

<a title="Penzion V Zahradě je zařazen do katalogu penziony.awellness.cz mezi 4500 wellness penziony" href="http://penziony.awellness.cz/penziony-pardubice/penzion-v-zahrade">Penzion V Zahradě je v katalogu penziony.awellness.cz</a>

Po vložení kódu se zobrazí odkaz ve tvaru:

Penzion V Zahradě je v katalogu penziony.awellness.cz

Tím se zlepší interní rating prezentace, který je jedním z faktorů na pořadí v katalogu.

Reference na ubytování

Poslední přidané reference na ubytování, máte-li stejné či opačné zkušenosti s úrovní ubytování v penzionech můžete okamžitě reagovat.

Aktualizované wellness penziony

Nové informace k shlédnutí poskytli majitelé těchto penzionů. Využijte last minute nabídky na ubytování, které některé wellness penziony nabízí.

Wellness penziony, komfortní ubytování na horách, v Čechách i na Moravě

Penziony v Pardubickém kraji

Prostor pro Vaše penziony

Wellness pobyty se slevou

Wellness penziony hledá

Právě připojeno - 476 hostů 

Partneři penziony.awellness.cz

K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodiné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.

Přihlášení

Aktualizovat údaje v prezentaci penzionu.
Nejprve se přihlaste.
Nemáte-li údaje k přihlášení, napište si o ně, obratem Vám je pošleme.